Через постійний рух вантажівок у жителів вулиці Шевченка руйнуються будинки

Із 2013 року, після так званого ремонту дороги, жителі вулиці Шевченка, що у Володимирі, зіштовхнулися із величезною проблемою. Через великогабаритні вантажівки, які постійно курсують вулицею попри встановлений знак заборони, у їхніх домівках почали руйнуватися стіни і фундамент. Жителі розповідають, що у хатах тепер чути, як вібрують вікна та стіни, навіть коли проїжджає маршрутка. Вони занепокоєні ситуацією, адже жити поруч з дорогою щодня стає небезпечніше. Також мешканцям набридли постійні ремонти, які коштують немалі гроші.
-Раніше машини їздили, і нічого не трусилося в хаті, - розповідає Ніна Чиж. – Вони зруйнували дорогу. Половину буту вкрали і вивезли невідомо куди. А як вкладали дорогу, то поробили між камінням величезні щілини. Так поклали, що ми тепер страждаємо. Всі просили цю вулицю взагалі не зачіпати. А тепер нехай її зроблять такою, як була.
Також жінка розповіла, що зверталася стосовно дороги до міського голови, але Петро Саганюк нічим не допоміг. Лише сказав: потрібні докази, що там їздять вантажівки.
Ще один мешканець вулиці Сергій Ващук звертався до нардепа Ігоря Гузя, але той навіть не відповів. Одним словом, влада проігнорувала звернення людей як тоді, так і зараз.
Ситуацію прокоментував начальник Володимир-Волинського відділення поліції Михайло Бобик. Він розповів, що, згідно з правилами дорожнього руху, по вулиці Шевченка заборонений проїзд вантажівок. Але під знак можуть їхати вантажні автомобілі для завантажування чи розвантажування на підприємствах, що знаходяться на цій вулиці. Також Михайло Петрович запевнив, що при зверненні від громадян обов’язково буде здійснюватися виїзд патруля, який розбиратиметься із ситуацією на місці.
Міський голова Петро Саганюк підтвердив, що про цю проблему він знає і її потрібно вирішувати. Він запропонував для початку жителям написати офіційне звернення та пообіцяв посприяти у вирішенні питання.
Проте мешканці вулиці вже написали звернення до депутата міської ради Сергія Барщевського, який запевнив, що сприятиме вирішенню даної проблеми.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі