Час донести правду про ситуацію, що склалася у секторі культури району

Мене, як і всіх небайдужих людей, які стежать за станом справ у Володимир-Волинській райдержадміністрації, дивує і водночас непокоїть те, що відбувається у районному відділі культури і туризму.
Нещодавно працівники культури відзначали своє професійне свято. Але цього року, як ніколи, керівництво РДА його проігнорувало, не привітавши вчасно людей, які своїми невичерпними талантами прославляють наш район на теренах всієї України та дарують усім нам приємні миті, організовуючи різноманітні мистецькі заходи до свят і пам’ятних дат. На урочистих зборах, що відбулися 11 листопада у районному будинку культури, тоді ще чинний керівник району пан Савчук, із запізненням відзначаючи грамотами працівників культури, пообіцяв підготувати для них грошові премії, а зараз, після його звільнення, це питання залишається відкритим, адже невідомо, хто виконуватиме обіцянку і чи виконуватиме взагалі.
Складається враження, нібито у «культури району» все добре, але насправді це далеко не так, бо начальника там немає. Всі ті досягнення, що ми бачимо, якими пишаємося, проводяться завдяки зусиллям і небайдужому ставленню до своєї роботи самих культпрацівників.
А виходить так, що заслуги приписуються одній людині – начальнику сектору культури та туризму РДА Юрію Віслобокову. Це стосується і проведення фестивалю «Українське коровай-сузір’я»-реквієм, що пройшов з великим успіхом і по-справжньому вразив гостей з усієї країни. Але насправді Роман Юрійович до проведення та організації дійства не має жодного відношення. Навпаки, він намагався зірвати проведення свята, перенести його на іншу дату, посилаючись на те, що культпрацівники не встигнуть належним чинфом підготуватися. І тільки завдяки пікетуванню РДА, що провела громадськість міста, вдалося відстояти проведення дійства. Отже, виникає питання, чи варто платити бюджетні кошти начальнику, який не хоче виконувати свої обов’язки.
18 листопада на засіданні громадської ради при РДА я виступив з пропозицією розібратися із ситуацією, що склалася із сектором культури та туризму РДА, щоб донести до громадськості правдиву інформацію, а не те, що поширюється деякими місцевими ЗМІ.
Володимир Грек, голова Володимир-Волинського люстраційного комітету

Розділ новин: 

Коментарі