Чарівна казка і фантастичні плоди досвідченої ґаздині Тамари Сильченко

Тамара Сильченко, жителька Нововолинська, у вільний від роботи час працює і відпочиває душею на своїй присадибній ділянці.
-Тут так спокійно і затишно. Радує око доглянута територія і екзотичні плоди, – розповідає пані Тамара.
Найбільше мене вразила німецька полуниця «Комрат», одна ягода якої досягає ваги 200 і більше грамів. Позаторік, розповідає господиня, зібрала зі свого городу 26 кавунів сорту «Вогник» і 18 динь сорту «Колгоспниця». Зараз баштанні культури ще тільки набирають колір, тому побачити на власні очі плоди можна буде у серпні – вересні. Незабаром у Тамари Миколаївни достигне вишня. Так що почнуться приємні клопоти із заготовками, варенням і компотами.
Жодна дачна ділянка не обходиться без строкатого покривала квіткових композицій. Притягують погляд сині клематиси, а найближчим часом назустріч теплому сонечку розкриють свої «грамофончики» білі, рожеві і червоні дзвіночки.
Вміла господиня розводить кущові троянди, садову гортензію, морозник багаторічний і жасмин, який приваблює своїм ароматом не тільки бджіл.
Оригінально вписується у квіткові композиції і виноград. Нехай ягідок поки майже не видно, зате вони будуть вирощені без хімікатів і пестицидів. Серед розмаїття плодово-ягідних кущів та овочів розташувалися на лікувальній грядці такі трави, як чистотіл, калган, звіробій і багато інших. Свого роду «аптека в городі», що рятує від будь-якої хвороби.
Так ось уживаються поряд південні та північні овочі та фрукти, приносячи своїм господарям не тільки гарний настрій, але і дуже смачні заготовки на зиму.

Розділ новин: 

Коментарі