Церква, МНС і школа об’єдналися заради безпеки

26 лютого з ініціативи голови єпархіальної ради із взаємозв’язків з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями протоієрея Олексія Шарана, директора Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського Олександра Романюка та начальника Володимир-Волинського відділу МНС Віктора Воробйова було організовано зустріч учнів гімназії та бригади працівників відділу МНС.
Захід проходив на подвір’ї гімназії, куди МНС-ники приїхали на пожежному автомобілі. Спочатку пожежні розповіли про страшні наслідки, які можуть трапитися, якщо не дотримуватися правил пожежної безпеки, звернувши особливу увагу на те, як потрібно себе поводити у випадку пожежі та які перші кроки при допомозі тим, хто потрапив у вогонь. Після цього працівники відділу МНС продемонстрували учням пожежний спецавтомобіль.
Зустріч була цікавою і пізнавальною. Школярі ставили багато запитань: де можна навчатися на пожежників, що буде за неправдивий дзвінок на 101, чи страшно гасити пожежу та інші. Насамкінець діти-сміливці мали можливість на практиці спробувати гасити уявну пожежу різними струменями тиску води.
Організатори навчального заходу мають надію, що школярі запам’ятають цей урок: вони дізналися про те, як себе поводити і що потрібно робити, аби уникнути пожежі.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі