Бюджетна комісія Володимирської міської ради погодила виділення коштів на підтримку військових

Бюджетна комісія Володимирської міської ради погодила виділення коштів на підтримку військових
Бюджетна комісія Володимирської міської ради погодила виділення коштів на підтримку військових

У Володимирі відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. На зустрічі розглянули питання фінансової допомоги військовим.
Засідання проходило 23 лютого у складі депутатів Наталії Василець, Андрія Принди, Олега Тимосевича та Миколи Савельєва. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.
«Погоджуючи виділення коштів для військових, передусім враховували першочерговість потреб, відкидаючи витрати на капітальні ремонти будівель, асфальт, бордюри й тому подібне. Наголошувалось, що найперше нині слід допомагати фронту», – йдеться у дописі.
У підсумку обговорення члени бюджетної комісії рекомендували до розгляду сесії виділити майже 198 мільйонів гривень на підтримку сил безпеки та оборони й забезпечення заходів тероборони.
Під час прийняття рішення з виділення коштів для реконструкції інфекційного відділення під реабілітаційний центр для військових на засідання було запрошено генеральну директорку КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяну Ващук, яка надала детальну інформацію щодо самого проєкту, на який виділять цьогоріч 100 мільйонів гривень.
На соціальне забезпечення, що включає придбання путівок пільговим категоріям населення, компенсаційні виплати по догляду за інвалідами, допомоги та пільги сім’ям загиблих військових, одноразові виплати жителям громади на лікування тощо, потрібна сума в 13 мільйонів 236 тисяч гривень. Усі вищезазначені цифри підтримала комісія.
Остаточні рішення щодо всіх питань приймуть на черговій сесії Володимирської міської ради 29 лютого. З проєктами рішень можна ознайомитись на сайті міської ради.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: