Будуть укладені договори з новими фірмами – постачальниками газу

Початок опалювального сезону та субсидії громадянам були в центрі уваги щовівторкової наради міськвиконкому з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк дав розпорядження начальнику відділу соціального захисту населення Миколі Матусевичу глибоко проаналізувати стан нарахування субсидій громадянам, тому що є чимало випадків, коли люди претендують на субсидії нечесним шляхом, маючи змогу оплачувати комунальні послуги. Мер міста наголосив, що, згідно з його розпорядженням, опалювальний сезон розпочинається з 11 жовтня. Однак невдоволення Петра Саганюка викликають зволікання при виконанні обов’язків у деяких комунальних службах. Є потреба вивчити роботу міського ринку, оскільки люди зауважують, що у Володимирі-Волинському найвищі ціни в області. Надалі хвилює питання про стоянки автомобілів, особливо на території автостанції.
Очільник міста подякував апарату міськвиконкому та управлінню культури за змістовну організацію «Смаковиці», а також наголосив на тому, що напередодні Дня захисника України потрібно зустрітися із вдовами загиблих в АТО і вивчити їхні проблеми.
Після наради Петро Саганюк запросив журналістів на традиційний брифінг і відповів на їхні запитання:
-Яка складається ситуація з опаленням?
-Немає лімітів. Але тепло не сьогодні-завтра буде. Котельні готові. Вже опалюються лікарня, 1-а школа, гімназія. «Нафтогаз України» обіцяє виділити 300000 кубів газу, а значить, будуть виділені і ліміти. Луцьк знайшов фірми, які постачатимуть газ. Будемо укладати з цими фірмами договори.
-Свого часу Леонід Кучма, відвідавши наше місто, пропонував знести автостанцію, оскільки вона закриває вид на історичні вали.
-Ми дали автостанції землю, щоб там надавали людям певні послуги. Автостанція  займається іншими видами послуг. Доведеться звернутися до відповідних інстанцій, які вивчатимуть це питання.
-Щодо автостанції, то громадяни постійно скаржаться на конфлікти з контролерами. Чи можна це якось виправити?
-Ви маєте рацію. Доведеться мені самому зустрітися з контролерами.
-До яких радикальних заходів Ви готові, щоб зрушити з місця питання про освоєння коштів?
-Буду ставити питання про заміну керівників.
-Розробляється бюджет на наступний рік. Які перспективи?
-Ми не будемо в гіршій ситуації. Займаємо 1-е місце в регіоні у фінансовому плані. Добре, що на обласний бюджет перевели ВПУ. Але медицина і освіта залишилися на міському бюджеті.
-Буде відремонтована вулиця Ковельська цього року?
-Думаю, що буде. Я вже попросив громаду міста написати листа в «Автодор» та губернатору.
-Ваші враження від «Смаковиці»?
-Було багато цікавих страв. Нарешті наші бари і ресторани зрозуміли, що традиційними стравами туристів не заманиш. Щиро вдячний за допомогу Аліні Вікторівні Сич, нардепу Ігорю Володимировичу Гузю. Фестиваль стане традиційним і буде проводитися щороку.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі