Будьте обережні! В місті почастішали випадки шахрайства

Публікації

Третього лютого міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній очільник міста наголосив на тому, що у Володимирі почастішали випадки шахрайства, і закликав містян бути більш обачними і не відправляти ніяких грошей за неперевіреною інформацією. На прийомі у міського голови, що відбувся напередодні, побувало 15 людей. Підсумовуючи усе, що від них почув, міський голова наголосив керівникам державних установ на тому, що до людей, які до них приходять, потрібно ставитися по-людськи і реагувати на їхні звернення та прохання. Також на нараді говорилося про те, що реєстраційна служба переїхала до центру надання адміністративних послуг і взагалі на реєстраційну та виконавчу службу чекає реформування. Школярі міста добре себе зарекомендували на обласних предметних олімпіадах: цей тур добігає кінця, і серед володимирських школярів є 34 перемоги, зокрема 4 – перші місця. На вулиці Поліської Січі зрізають дерева. І з цього приводу Петро Саганюк дав розпорядження, щоб надалі зрізуванням займався КП «Полігон», а не ЖЕК. Виплата лікарняних налагодилася, і тепер вони знову виплачуються у терміни, що відповідають нормі. Інфекційне відділення ТМО місяць пропрацювало на твердому паливі, й це дало можливість заощадити. Частково зроблено ремонт у неврологічному відділенні. У плавальному басейні замінено воду. Секретар міської ради – заступник міського голови Олег Свідерський звернувся до жителів міста із проханням допомогти нашим військовим запчастинами до КамАЗів, яких не вистачає. Інформація про те, чого саме потребують військові, розміщена на сайті міської ради. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, розкажіть детальніше про випадки шахрайства, які відбуваються у місті.
-До людей телефонують із вимогою перерахувати кошти, які потрібно внести через те, що їхні рідні потрапили у халепу. І люди це роблять, не перевіривши інформацію. Такі випадки почастішали, уже немає дня без того, щоб до правоохоронців не звернулися люди з повідомленням про шахрайство. Дійшло до того, що буцімто від мого імені телефонують підприємцям і кажуть, що потрібно перерахувати гроші на потреби АТО. Звертаюся до всіх: я ніяких розпоряджень не давав! До нас звернувся підприємець з Луцька із скаргою, що до нього зателефонувала людина, представилася працівницею міської ради Надією Ткаченко і сказала, що потрібно перерахувати гроші на АТО. Добре, що людина, перш ніж це зробити, зателефонувала у міську раду, і ми прояснили ситуацію: таких працівників у нас немає і ніяких розпоряджень такого типу я не давав.
-Чи планує міська влада асфальтування тротуарів?
-Тротуари плануємо не асфальтувати, а класти на них костку – це значно надійніше. Вирішуватимемо це питання у міру надходження коштів. До того ж, чимало дворів у місті знаходяться у жахливому стані. Також минулого року запланували замінити дитячі майданчики у всіх дитячих садках, отож, це відбудеться весною.
-Які попередні терміни закінчення робіт у 44-квартирному будинку для військових?
-Планується у червні закінчити всі роботи і вручати ключі.
-Неоднозначною є ситуація із пільговим проїздом учасників АТО у приміських автобусах. Як можете це прокоментувати?
-Автостанція є приватною структурою, та й взагалі автобусних перевізників державної форми власності немає. Отож, плануємо надавати адресну допомогу – кожному учаснику АТО, а також додати сюди і учасників Великої Вітчизняної війни, виділяти щомісяця певну суму на проїзд. А вони вже вирішуватимуть кожен самостійно, чи їздити на ці гроші. Якщо людина нікуди не їде, то просто матиме декілька додаткових гривень.
-Чи стабілізувалася ситуація із заробітною платою освітян і медиків?
-Так. Вони отримують гроші вчасно.
-Як проходить мобілізація?
-Виникають складнощі. Багато людей, які підлягають мобілізації, знаходяться за межами міста, а то й країни. Думаю, що працювати у цьому напрямку потрібно було раніше. Є проблема із мобілізацією техніки.
-Яка ситуація з бомбосховищами у місті?
-Ніяка. Їх немає. Є тільки підвали, і то здебільшого вони не пристосовані до таких потреб. А де взяти кошти на це, питання відкрите.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі