Бубнів займає перше місце у святкуванні своїх іменин

Не так давно у нашому районі започаткована хороша традиція – відзначати День села. Це свято стало своєрідними іменинами населеного пункту, які збирають велику кількість гостей. Минулого року в Зимнівській ОТГ був оголошений конкурс на кращий День села. Перше місце за підсумками вибороло село Бубнів, і недарма. Бубнівці не бояться відступити від певного сценарію і проводять свято своєрідно, оригінально, а тому цікаво. Енергії та фантазії у цьому плані мешканцям села не позичати. Тут усі – від сивочолих ветеранів до малечі – вносять свою частину в кожний цікавий захід, що проводиться. Отож і наше видання, відкриваючи нову рубрику «В газеті – День села», вирішило розпочати з Бубнова.
Бубнів – село старовинне, але вічно молоде. Нині тут проживає 575 жителів. У селі діє середня школа, садочок, ФАП, будинок культури, магазин, церква Ікони Казанської Богоматері.
Культура села, народні обряди вже вийшли за межі Бубнова і добре знайомі жителям навколишніх сіл. Велику роль у цьому відіграє сільський будинок культури, яким керує Леся Степанюк. Минулого року, як повідомила пані Леся, будинок культури отримав новий дах. Для цього Зимнівська ОТГ виділила 323 тисячі гривень. Відремонтовано і дитячий садок, який відвідують діти із сусідніх сіл Черчичі, Маркостав, Руснів.
Дбають бубнівці і про свою школу. Тут замінили вікна, а також котли під альтернативне паливо. Учням Бубнівської школи ніколи не буває сумно. Вони живуть повноцінним шкільним життям, охоче беруть участь в різноманітних цікавих заходах, люблять екскурсії. Минулого року учні відвідали місто Львів та село Колодяжне.
Мешканці села дбають про добробут. Власними силами прикрасили зупинку. Милують очі гарно підібрані фарби, які вдало гармонують з патріотичними сюжетами, зображеними на стінах павільйону.
У Бубнові народ релігійний. Тут шанують свій храм Ікони Казанської Богоматері, який належить до Київського патріархату. Нещодавно у церкві відбулася зворушлива подія. Жителі села зібрали кошти для придбання чотирьох хрестів, які були урочисто освячені єпископом Володимир-Волинським і Турійським Матфеєм. Він прибув до Бубнова на запрошення настоятеля храму отця Василя Мавдрика.
У Бубнові проживають цікаві та працьовиті люди. У селі склалися трудові династії. Тут свято бережуть пам’ять про односельців, які в різні епохи примножували добробут рідного села. І сьогодні Бубнів славиться майстрами. Йтого гордістю стала невтомна майстриня-коровайниця Світлана Мельничук. Її витвори знають за межами району і замовляють майстрині короваї люди з усіх куточків області.
-Гарне село, і люди дуже привітні, а головне - організовані, - каже про Бубнів та його мешканців зимнівський сільський голова В’ячеслав Католик. – Керівництво ОТГ має намір зробити село ще кращим. Цього року плануємо облаштувати в Бубнові вуличне освітлення, а також відремонтувати вулицю Центральну. Кошти будуть виділені з дорожнього фонду.
Бубнів – село історичне. Але, без сумніву, його чекає ще краще майбутнє. Для цього у села є всі перспективи.
Антоніна Булавіна, с. Бубнів, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі