Благоустрій у селах і використання бюджетних коштів розглядала громадська рада

23 березня відбулося чергове засідання громадської ради при Володимир-Волинській РДА. Згідно з планом роботи розглядалися питання «Благоустрій сіл і ліквідація стихійних звалищ» та «Звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік».
Щодо першого питання присутніх поінформував начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Петро Чуцький. Він зазначив, що основними документами, які регулюють діяльність влади у даному напрямку, є «Правила та заходи з благоустрою населених пунктів». У кожній сільраді вони розроблені та затверджені, а також створена адмінкомісія, яка слідкує за їхнім виконанням. Щороку питання благоустрою розглядається на засіданні колегії райдержадміністрації. У 2016 році кошти, що виділялися, були спрямовані на впорядкування кладовищ та пам’ятних знаків Другої світової війни. Також наш район взяв участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Минулого року вдалося ліквідувати в районі 42 стихійні сміттєзвалища, а шість сільрад організували централізований вивіз сміття на полігон. Для наведення порядку Петро Чуцький пропонує створити в районі три стаціонарні місця для звозу та утилізації побутових відходів.
Підсумовуючи дане питання, члени ради ухвалили рішення прийняти дану інформацію до відома та рекомендували активізувати в районі роботу з притягнення порушників правил благоустрою до відповідальності.
Про виконання районного бюджету за 2016 рік прозвітувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Бондарук, яка зазначила, що минулорічний бюджет був успішним. Уперше за останні роки ріст власних доходів збільшився на 57 відсотків завдяки збільшенню надходжень податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку та плати за землю. Вперше вдалося акумулювати у спеціальному фонді майже 10 мільйонів гривень. А за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток були впорядковані спортивні майданчики, проведено ремонт водогонів, вуличного освітлення та придбано два комп’ютерні класи.
З ініціативи присутнього на засіданні громадського активіста Андрія Кандиби громадська рада одноголосно підтримала звернення, адресовані голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику та прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням негайно, а не у 2018 році, як це заплановано, розпочати ремонтні роботи на автомобільних дорогах між Володимиром-Волинським та Нововолинськом, а також від митного пункту пропуску «Устилуг» до вул.Устилузької (включно) у Володимирі та на вул.Зимнівській у Володимирі-Волинському, що використовується як об’їзна, адже стан покриття цих шляхів унеможливлює їхню нормальну експлуатацію і не витримує жодної критики.
Наступне засідання громадської ради відбудеться 27 квітня.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі