Бійцям з Маріуполя доставлено гуманітарний вантаж з Волині

Як уже повідомлялося, 25 листопада Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська, створений обласним осередком ВО «Собода» та ГО «Волинський світанок», у черговий раз доставив на передову 20 тонн необхідного вантажу для наших хлопців у зоні АТО. Голова комітету Сергій Коба, який безпосередньо виконував цю складну і відповідальну місію, уже повернувся у Володимир та поділився отриманими враженнями.
-Нас зустрічало оточене українськими військовими похмуре місто сильним морозним вітром і теплими радісними усмішками наших воїнів та волонтерів. Десь за Маріуполем декілька разів було чути вибухи. До цього уже звикли місцеві мешканці, а нам було якось незвично і моторошно відчувати реальну небезпеку, що підстерігала зовсім поруч. Але все склалося добре, ми виконали своє першочергове завдання. Найприємнішим було те, що ми зустрілися на блокпостах та оборонних рубежах з нашими волинськими захисниками та відразу передали їм все необхідне (теплі речі, продукти, медикаменти). Ці зустрічі неможливо забути, емоції переповнювали. Шкода, що не можу озвучити на прохання хлопців їхні імена, лише повідомлю, що бачилися ми з нашими земляками з Любомльського та Горохівського районів, - розповідає Сергій Анатолійович. – Більшу частину привезеної допомоги вивантажили на склад, щоб не померзла, а далі маленькими автомобілями все розвозилося на першу та другу лінію оборони. Наші бійці передають щиру подяку і вітання Волинському краю та всім, хто долучився до збору й відправки вантажу.
Збір гуманітарної допомоги триває. Це необхідно робити якомога швидше, адже наші захисники воюють в умовах суворої зими. Для них надзвичайно важлива не лише матеріальна, а й моральна підтримка.
Так минулої неділі у соборі Різдва Христового за ініціативи священиків та безпосередньої участі учнів недільної школи, що працює при храмі, відбулося дійство, присвячене нашим захисникам на сході. Дітлахи виконували українські пісні, а заздалегідь підготовлені малюнки й невеличкі сувеніри патріотичного спрямування, зроблені своїми руками у жовто-блакитних тонах, та найтепліші побажання попросили передати нашим бійцям на схід Сергія Кобу, який наступну поїздку планує здійснити на День святого Миколая чи у переддень новорічних свят.
-Цього наші воїни чекають чи не найбільше, і завжди разом з подарунками саме від дітей отримують заряд позитиву, спокою та тепла рідного краю. Дуже приємно, що наша церква разом з громадою Володимира-Волинського, як завжди, робить все, щоб наші хлопці відчували, що їх не забувають і з нетерпінням чекають у рідних домівках, - зазначив Сергій Анатолійович.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі