Бійці «Світязя» мали «придушити» акцію протесту на Волині? - ЗМІ

Щонайменше шістьох бійців міліцейського батальйону «Світязь» помітив волонтер Андрій Рязанов на задвірках нововолинської прокуратури під час учорашнього пікетування. Вони тримались окремо від працівників міськвідділу внутрішних справ і були не в захваті від своєї місії. Пише Нововолинськ діловий.
А місія їм випала, вважає волонтер, старорежимна - придушити акцію протесту, якщо справді дійде до народної люстрації прокурорів у сміттєві баки.
«Чесно, дістало, - обурюється Рязанов. - Після цього «Світязю» принципово допомагати не будемо! Хай прокуратура їм скидається на амуніцію.
Вони були проти нас, а ми хотіли лише: щоб масло замість маргарину дітям у школі давали, щоб за наркобариг правоохоронці взялися - шприци вже скрізь, щоб злочинність зупинили — у кожного третього жителя вже щось поцупили...
А «Світязь» приїхав, аби все залишити як було» - акцентує волонтер.
«Пильно охороняли громадський порядок, а точніше - прокурорів від люстраторів і нововолинські міліціонери. Попід вікнами прокуратури стояло зо шість працівників міськвідділу на чолі з заступником начальника В.Мартинюком.
А от усередині, за зачиненими дверима, міліціонерів було дуже багато, запевняє Андрій Рязанов. Півміськвідділу, не менше! Принамні всі його знайомі міліціонери під час мітингу перебували саме у приміщенні прокуратури...
Ну, а злочинці у цей час безборонно походжали містом, придивлялися, де що погано лежить, і спокійнісінько збували наркотики» - додає автор.
Джерело: Під прицілом.

Розділ новин: 

Коментарі