Бійці 14-ої бригади підірвалися на військовому полігоні

9 вересня на Рівненському загальновійськовому полігоні від вибуху РПГ-18 постраждало семеро військовослужбовців 14-ої бригади», - повідомили у прес-службі оперативного командування «Захід».
Попередньо встановлено, що під час проведення занять з тактичної підготовки внаслідок необережного поводження з РПГ-18 зброя вибухнула. В результаті постраждали семеро військовослужбовців, призваних на збори.
Під час занять усі військовослужбовці перебували в засобах індивідуального захисту, що звело ризик до мінімуму. Після надання першої допомоги постраждалих відправили на подальше лікування. Чотирьох поранених госпіталізували до Рівненського військового госпіталю, ще двох доправили у Київ і одного – у Львів. Загрози життю військовослужбовців на даний момент немає.
Військовим прокурором Рівненського гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 414 КК України «Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення» за фактом отримання вогневого поранення військовослужбовцями.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі