Біля Володимир-Волинської автостанції тхне «ароматами» фекалій

Ще в неділю 12 серпня у мережі Фейсбук розповсюдилася чергова «сенсація» княжого міста. На території автостанції вчергове стався прорив каналізації, внаслідок чого всю округу заполонив стійкий запах лайна і сечі. Від «ароматів» фекалій потерпали не лише пасажири на автостанції, а й продавці та покупці ринку «Підзамче», що знаходиться поруч.
Наступного дня у редакцію звернулася продавець зазначеного ринку Маргарита Якубська. Жінка розповіла, що ця аварія з каналізацією далеко не перша. На її пам’яті аналогічних випадків було вже 7 чи 8. У понеділок Маргарита Анатоліївна особисто звернулася до керівника автостанції Анатолія Лаха із запитанням, чому адміністрація другий день не вживає заходів задля усунення проблеми.
-Директор мені відповів, що був вихідний. Але ж на автостанції працювали інші люди, проте ніхто не потурбувався, аби викликати чергову бригаду ремонтників та тимчасово закрити туалет. А тим часом струмок нечистот, підігрітий спекою, робить нестерпним життя навколо та розповсюджує інфекцію, - обурюється жінка.
Такі підприємства як вокзал та автостанція є візитівками Володимира. Вони перші складають враження подорожніх про населений пункт. І прикро, що через безвідповідальність та байдужість окремих людей імідж нашого міста смердить лайном.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі