Біля селища Голоби відбудеться фестиваль тюльпанів

Фестиваль тюльпанів "Волинська Голландія" проходитиме три дні - з 30 квітня по 2 травня. Два гектари поля засаджено понад 350 сортами тюльпанів, які от-от заквітнуть й милуватимуть око відвідувачів.
Усі квіти яскраві, барвисті, різні за розмірами. Серед їх розмаїття – ексклюзивні піоновидні, бахромчаті, папугові та безліч інших… Ці квіти зачарують красою й неповторними пахощами… Змусять кожного відволіктися від усіх проблем, труднощів, буденності й потрапити у справжню казку. Минулого року фестиваль тюльпанів «Волинська Голландія» проводився вперше і його відвідало чимало володимирчан, які радо ділилися світлинами з квітучого поля у соціальних мережах й розповідали один одному про неймовірну красу «килиму квітів».
Як і минулого року, квіткове свято відбудеться на полі, що неподалік селища Голоби Ковельського району. Триватиме фестиваль тюльпанів лише три дні й організатори очікують, що побуває на ньому 10 тисяч відвідувачів. Для того, щоб потрапити у «Волинську Голландію», потрібно буде купити квиток. Його вартість – 40 гривень для дорослих та 20 гривень для дітей. Для дітей-сиріт, ветеранів АТО (за наявності посвідчення) вхід буде безкоштовним.
На масштабному квітковому святі для відвідувачів підготували фуд-корт (зона харчування), фотозону, дитячі зони. Працюватимуть аніматори, які розважатимуть публіку. Також діятиме зона торгівлі, де кожен бажаючий зможе придбати рослини виробництва «Лілі-Лайн» за акційними цінами. Це ексклюзивні новинки з Європи, квітучі рослини, хвойні, а також цибулинки квітів

Розділ новин: 

Коментарі