Без десовєтизації і деолігархізації немає майбутнього України!

Основним злом у нинішній ситуації в нашій державі є те, що ми з вами не завершили декомунізації нашої влади на всіх рівнях, яка породила олігархічний режим на початку 90-х років минулого століття. Безпощадна рабська експлуатація народу нашою владою зробила всіх нас жебраками.
За всесвітніми соціологічними даними, один відсоток найбагатших людей світу утримує більше 50% багатств, а 99 відсоткам належить решта. Переконаний, що в Україні, зокрема у місті та районі, ситуація ще гірша. Тому, доки ми з вами не зламаємо хребет оцій комуно-олігархічній системі, у нас і наших дітей не буде майбутнього.
Переконливо прошу вас, дорогі мої, враховуючи те, що вибори до місцевої влади не за горами, дуже добре подумати перед тим, як голосувати за того чи іншого кандидата на посади керівників місцевого чи обласного рівня.
У мене душа радіє від того, що у державі, хоча з великою потугою, приймаються законні рішення щодо боротьби з корупцією. Це вже факт: якщо ви не задобрите секретаря чи керівника бюджетної установи, як мінімум, шоколадкою, ви не завжди зможете записатися до нього на прийом, не кажучи вже про позитивне розв’язання ваших проблем тим чи іншим бюрократом. Можна навести безліч прикладів, коли ми, відриваючи від сім’ї, можливо, останню копійку, намагаємось отримати законне (підкреслюю – законне!) і справедливе рішення. З цим ми стикалися і, на превеликий жаль, стикаємось по сьогоднішній день, адже нічого не змінилося! Нічого!
Наше з вами завдання – змінити існуючий стан справ. Я розумію, що для цього не найкращий час, але якщо не зараз, то коли? Наголошую у черговий раз: у нас з вами така можливість є – це вибори.
Ви мені скажете, мовляв, вибрали Верховну Раду – і що? Не все зразу. На цих виборах ми очистилися від фракції комуністів у парламенті, а скільки там ще залишилося комуністів-перевертнів? Це колишні перші секретарі райкомів і обкомів партії, комсомолу, члени ЦК України і Союзу, голови райвиконкомів і облвиконкомів, працівники Ради Міністрів і т. ін. Оця ракова пухлина організувала війну на сході, де гинуть наші сини, батьки, дівчата і жінки, молодь. Це з їхньої вини нам ночами сняться жахіття.
Тож маємо велике і в деякій мірі небезпечне завдання. Але якщо не ми, то хто? Ми зобов’язані перед собою і Богом замінити цю бандитську владу, особливо на місцевому рівні, де геть нічого не мінялося. Змінимо систему – змінимо життя на краще.
Слава Україні! Слава нації! Україна – понад усе!
З повагою Анатолій Ярмощук

Розділ новин: 

Коментарі