Батьківська конференція обговорила проблеми учнівського булінгу

9 листопада, у Володимир-Волинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 імені Анатолія Кореневського відбулася загальношкільна батьківська конференція. На заході побували директор Володимир-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк та інтегратор Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Степан Слащук.
Директором МЦСССДМ було висвітлено тему «Діти і соціальні мережі». Батьки та педагоги переглянули відео-застереження щодо небезпечних ігор у соціальних мережах таких як «Момо», «Синій кит» та «Червона сова».
Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім батькам, як протидіяти домашньому насильству розповів батькам інтегратор Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Степан Слащук.
Присутніх також ознайомлено з системою безоплатної правової допомоги в Україні, діяльністю місцевого центру та поширено інформаційно-роз’яснювальні матеріали на правову тематику. Окрім цього поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін’юсту.

Розділ новин: 

Коментарі