«Барви Волині» зробили подарунок воїнам АТО

11 вересня вокальний колектив Володимир-Волинського районного будинку культури «Барви Волині» разом із солістом РБК Олександром Клімчуком здійснили виїзний концерт для військовослужбовців військової частини В0259, які проходять бойове злагодження на Рівненському загальновійськовому полігоні перед від’їздом у зону проведення антитерористичної операції. Вже вдруге колектив виїздить з концертною програмою на цей полігон, щоб підтримати наших солдатів – людей, які борються за незалежність. З давніх віків пісня зміцнювала дух армії, надавала впевненості та віри у свої сили, нагадувала, що їх чекають вдома рідні люди.
Концертна програма була насичена українськими патріотичними піснями, які дуже зміцнили бойовий дух не тільки командирів, а й солдатів, котрі проходять військову службу. Пісні про дім, кохану дівчину, про батьків у виконанні колективу торкнулися серця кожного, про що свідчили сльози на очах багатьох.
Військові віддячили щирими оплесками за такий чудовий концерт, а командир 14-ої окремої механізованої бригади полковник Олександр Жакун нагородив подякою. Хоча оплески військових і вигуки «Браво!» стали найкращою подякою для наших артистів.
Людмила Оцалюк, яка очолювала цю поїздку, на завершення побажала всім добра, злагоди, мирного неба над головою, міцного здоров’я та сил у їхній благородній справі.
Колектив РБК вдячний Ігорю Оцалюку, який не вперше надав свій транспорт для поїздки.
Дмитро Терьохін, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі