Багатодітній сім’ї подарували автомобіль

14 липня відбулася десята сесія Нововолинської міської ради, яка розглянула 30 питань. Як з’ясувалося на початку засідання, деякі місцеві обранці і досі ще не навчилися користуватися електронною системою голосування, що викликало невдоволення у міського голови.
Найперше депутати заслухали і схвалили доповідь начальника управління фінансів міськвиконкому Галини Бурочук про виконання бюджету за перше півріччя і перерозподіл коштів у результаті його перевиконання, а також доповідь начальника відділу культури Інни Левкової стосовно роботи культурних закладів у місті та селищі. Далі затвердили зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2016-2017 роки щодо співпраці з містами-партнерами, на яку виділено 210 тисяч гривень. Деякі дискусії серед міських обранців викликало питання, щодо збільшення з 1,5% до 2% податку на майно та податку на землю, яка перебуває в постійному користуванні (від 3% до 4%). Проти такого рішення виступив директор ТзОВ “БРВ-Україна”: Олександр Гоцка, чиє підприємство має у власності 11,5 гектарів землі. Він зауважив, що в нинішніх умовах питання стосовно збільшення платежу є недоцільним і просив залишити його без змін, тобто - 1,5%”. Свій виступ він аргументував тим, що на сьогоднішній день власники земельних ділянок у Володимирі-Волинському сплачують лише 1% земельного податку, у Ковелі – 1,1%.Депутати підтримали його і голосуванням. Ще однією темою для дискусій стало питання встановлення автоматів для збору податку за парковку автомобілів у районі міського ринку. Один такий пристрій коштує близько 20тис. грн., тому міський голова побоюється, що зросте вірогідність розкрадання коштів.
Було також прийнято рішення про безоплатну передачу автомобіля «ГАЗ-32213», 2007 р. в., який перебував на балансі міськради, у власність багатодітній родині Матвіюків, а також рішення про продаж земельних ділянок у приватну власність ТзОВ «Елтех» (0,0746 га на вул. Автобусній,8), підприємцям Тетяні Карпусь, Марині Шостак та Євгенію Мелеху (0,0757 на вул. Св. Володимира, 7), родині Пилипчуків (0,2609 га на проспекті Дружби, 29 - готель «СІС» та затвердили техдокументацію із землеустрою і дали дозвіл на проведення експертної грощової оцінки Світлані Москальченко на земельну ділянку, площею 0,06 га, на проспекті Степана Бандери,51, яка планує використати її для обслуговування торгівельного павільйону з критим навісом. Дозвіл на експертну оцінку землі, площею 0,0659 га, на вул. Луцькій, 29А, був наданий Ярославу–Стефану Новацькі для обслуговування трансформаторної підстанції. Порушувалися також питання стосовно стихійних ринків і продажу продуктів із землі, встановлення «лежачих поліцейських» на проспекті Дружби, передача в комунальну власність гуртожитку РМЗ, перевищення швидкості водіями на вулиці Некрасова, розпивання спиртних напоїв біля літньої естради, відповідальності за це поліцейських та ряд інших питань.
- Про який порядок у місті можне йти мова, коли не встигаєш познайомитися з одним начальником поліції, як маємо вже іншого, - зауважив, підбиваючи підсумки, міський голова.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі