Ательє «Мережка»: «Індивідуальний і творчий підхід гарантуємо»

Ательє «Мережка» спеціалізується на виготовленні та ремонті одягу і побутових речей. Розташоване воно за адресою вул. 20 липня, 8а. Це зовсім юний заклад. Свою діяльність ательє розпочало 2016 року, аде за такий короткий час набуло популярності серед мешканців міста і району. Тут для вас пошиють саме вашу омріяну річ, а також відремонтують та приведуть до ладу улюблені речі, які цього потребують. Зважаючи на непросту економічну ситуацію в країні, саме ремонт, а іноді терміновий ремонт одягу користується значним попитом серед клієнтів ательє «Мережка». Тут можна обновити та перешити шубу або дублянку. Майстрині з усією відповідальністю ставляться до таких замовлень, можуть надати речам зовсім нового вигляду з урахуванням побажань замовника. Так із дідусевих кожушків можуть вийти стильні зимові куртки, із бабусиних суконь – оригінальні вишукані блузи тощо.
У «Мережці» шиють все і для всіх. Верхній одяг: пальто, куртки, френчі; повсякденні та святкові сукні для жінок різного віку, блузи, спідниці, костюми. Особливої популярності набула послуга з пошиття вишиванок. Клієнтки приносять вишиті заготовки, які майстрині-швачки перетворюють на готовий неповторний виріб.
Колектив ательє намагається постійно тримати у центрі уваги запити своїх клієнтів. Серед іншого тут пошиють для вас постільну білизну, як із власної тканини (в наявності є певний вибір зразків), так із сировини замовника.
8-Колектив ательє «Мережка» нечисельний, усього 8 працівників: 4 швачки, кравець, технік, продавець, - розповідає очільниця та власник ательє Тетяна Пагуба. – Працівниці нашого ательє не тільки хороші майстрині своєї справи, у них є смак та почуття міри, багатий досвід, що дозволяє радити клієнтові, як краще пошити чи відремонтувати ту чи іншу річ. Ательє забезпечене всіма необхідними технічними засобами, що дозволяє швидко та якісно виконувати всі замовлення.
За потреби ательє «Мережка» виконує і масові замовлення з пошиття текстильних виробів. Останнім часом це рекламна текстильна продукція для вітчизняних товаровиробників, медичний одяг для приватних клінік та кабінетів. Потрібно зазначити, що у цей складний час ательє не обійшло увагою і українську армію. Для курсантів І курсу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові, виготовили піксельні нашоломники.
Виготовлення одягу за індивідуальним замовленням вимагає від працівників ательє творчого пошуку. Для них праця – це передусім процес творення. Мода – капризна леді, за нею непросто встигнути. Постійно народжуються нові ідеї щодо дизайну одягу, нові тенденції. На допомогу майстрам приходить література, модні журнали, покази мод, Інтернет. Та все ж особлива увага, коли втілюється власна ідея як результат творчого пошуку. Саме цим, очевидно, і пояснюється той факт, що «Мережка» користується популярністю, і нестачі клієнтів не відчуває.
Звичайно, нині люди психологічно налаштовані на те, що сфера обслуговування, враховуючи матеріальні труднощі, має іти їм назустріч, проводячи різноманітні акції зі зниження цін, які періодично проводяться у торгових закладах. Чи бувають такі акції у «Мережці?
-Зважаючи на те, що я завжди особливо відповідальна у питанні ціноутворення на наші послуги, скажу відверто, - продовжує розмову Тетяна Юріївна, - рекламні акції – це добре. Але досвід покупця мені підказує, що не все те золото, що блищить. Звичайно, можна запропонувати клієнту зіпсовану або застарілу річ за зниженою ціною. Та як це вплине на подальші наші стосунки? Ми ж плануємо співпрацювати довгий час. Вийде так, що в одному випадку, коли якісно виконану роботу клієнт оплатить за зниженою ціною, наступного разу майстер за таку роботу не візьметься, бо у збиток ніхто не хоче працювати. А у випадку, якщо за низьку ціну буде виготовлена неякісна річ, незадоволеним залишиться клієнт. Ціна – це завжди консенсус між замовником та виконавцем, який задовольняє потреби обох сторін.
Отож відверта розмова з Тетяною Юріївною підтверджує, що своє визнання, а отже, і майбутнє заклад бачить у високому професіоналізмі працівників, у якості виконаних робіт. Саме це і є найкращою рекламою для ательє «Мережка». Тут клієнта приваблює не вивіска і не акції, а висока якість виконаної роботи. На завершення нашої зустрічі пані Тетяна сказала:
-Ми завжди йдемо назустріч нашим замовниками і покупцям. В магазині «Ажур» за адресою вул. Д. Галицького, 12 працює відділ нашого ательє, який приймає і видає замовлення. Так ми можемо вивільнити час наших клієнтів. Однак для того, щоб замовити індивідуальне пошиття, потрібно звертатися безпосередньо до закладу, оскільки тут є відповідні умови, що дозволять відразу зробити необхідні корективи у замовлення та обговорити деталі. Ми завжди раді бачити у себе всіх охочих скористатися нашими послугами. Індивідуальний та творчий підхід гарантуємо.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі