Андрій освідчився на очах у тисяч людей

Коли тендітна та миловидна дівчина Тетянка з мальовничого шацького краю приїхала вступати на навчання до Оваднівського професійного ліцею, навіть не сподівалася, що зустріне тут свою долю. Проте її одразу запримітив третьокурсник Андрій, хоча, як потім зізналася дівчина, вона думала, що цей комунікабельний та чемний хлопець більшу увагу звернув на її подругу, веселунку Катю. Таня проживала у гуртожитку, а її обранець – неподалік ліцею. Тому їхнім частим зустрічам нічого не заважало. Не складало труднощів влаштовувати побачення і потім, після закінчення Танею ліцею. Вона, отримавши диплом, почала працювати в одному з ковельських закладів харчування. Але для справжнього кохання немає ні перепон, ні відстані. Вони зустрічалися в Ковелі і в Овадному. Андрій намагався кожне побачення зробити незабутнім. Хлопець дарував своїй красуні квіти, цукерки, писав вірші. Усвідомлення того, що потрібно робити серйозний крок, наслідком якого мало бути весілля, прийшло до Андрія майже через шість років їхнього знайомства. Креативний юнак з артистичними здібностями та підприємницькою вдачею вирішив освідчитися коханій романтично і привселюдно.
Ковель святкував свої іменини. Звісно, безліч цікавих заходів, пожвавлена торгівля, концертна програма не могли не зацікавити друзів Андрія, яким він запропонував поїхати в сусіднє місто відпочити, розважитися і заодно стати свідками дійства, яке виношував у думках. Правда, хлопці та дівчата про це не знали. Він і сам достеменно не був упевнений у здійсненні задуманого. Коли весела дружна компанія, досхочу нагулявшись по місту, вирішила присісти випити кави, біля торгівельного центру саме розпочиналася концертна програма. Андрій ще завчасно домовився з адміністраторами про те, щоб вклинили у сценарій його виступ, під час якого мав намір освідчитися тій, яка оселилася в його серці.
-Друзі, кохана, мені треба ненадовго відлучитися, щоб зустрітися з деким, - сказав Андрій. – Я скоро.
А сам за цей час купив розкішні квіти. Каблучку придбав ще раніше. Попросив у розпорядниці дійства постерегти квіти і святковий одяг до слушного моменту. І ось на сцену вийшла молодіжна сучасна група, даруючи своє мистецтво присутнім на майдані людям. Андрій, як у відомій телепередачі «Все для тебе», цього разу зник несподівано. Таня сердилася, ображалася і готова була влаштувати сварку. Аж раптом лідер гурту оголосив про вихід на сцену відчайдушного хлопця, який хоче щось важливе сказати. Андрій хвилювався так, що тремтіли руки і не слухалися ноги. Потім на сцену запросили Таню. І поки вона йшла, хлопець говорив їй ніжні, щирі слова кохання, які линули із самого серця. Це було так зворушливо, що дівчина не могла стримати сліз радості. На очах у тисяч людей Андрій став на коліно, подарував дівчині квіти, простягнув коробочку з каблучкою і запропонував стати його дружиною. Вона погодилася.
-Які це були емоції – не переповісти, - зізнається подружжя. – Всі присутні скандують, свистять, кричать… А ми щасливі, нікого не помічаємо. І нам нікого не треба.
Потім розпочалася підготовка до весілля, яке відсвяткували через півтора місяці у Шацьку. Зараз Смалі не сумують і не сидять склавши руки. Вони намагаються налагодити власну справу, яка б приносила прибуток, бо ж у них підростає потішний непосидючий синочок Тимофій. та й наймане житло необхідно оплачувати. Але якщо в сім’ї панує взаєморозуміння і любов, то можна здолати усі труднощі.
Марія Нагурнік

Розділ новин: 

Коментарі