Андрій Хілінський просить не спекулювати навколо складання ним депутатських повноважень

На початку серпня з’явилась інформація, що депутат Володимир-Волинської міської ради Андрій Хілінський від ВО «Свобода» подав заяву про складання депутатських повноважень.
Андрій Хілінський зробив заяву з цього приводу, яку поширив на власній сторінці у «Фейсбуці»: «Усім хочу пояснити: таке моє рішення зумовлене виключно особистими обставинами і необхідністю поправити стан здоров’я. Це моє усвідомлене особисте рішення. Я – націоналіст за переконанням, тому залишаюсь у «Свободі» і не збираюсь відходити від активного життя міської організації та діяльності «Легіону Свободи». Прошу більше не спекулювати на цій темі. Крапка!»
Шостого серпня відбулася конференція Володимир-Волинської міської організації ВО «Свобода», і Андрій Хілінський увійшов до керівного органу міської організації – комітету.
Керівники місцевої «Свободи» Ганна Фурман та Павло Карпюк підтримали позицію свого однопартійця.
Голова міської організації ВО «Свобода» Ганна Фурман: «Рішення нашого однопартійця не було спонтанним та неочікуваним для «Свободи». Всім відомо про його фізичний стан після війни. Андрій не отримав вчасного належного лікування, що і заважає бути активним громадсько-політичним діячем. Мене більше вражають коментарі на все, що відбувається у «Свободі», перебіжчика, колишнього голови міського осередку Сергія Коби. З яким настирливим нахабством він це робить, забуваючи, що завдяки праці цих людей на виборах він отримав свій депутатський мандат».
Голова районної організації ВО «Свобода» Павло Карпюк: «Я підтримую позицію побратима Андрія, адже вона є правильною та чесною по відношенню до партії. Іншого від Андрія я і не очікував. Він достойно воював у російсько-українській війні і знає, що таке гідність. Звісно, війна та отримані поранення не могли не відбитися на його здоров’ї, тому логічно, що покращення фізичного стану – на першому місці. Аби не шкодити депутатській діяльності, він складає мандат – це порядний і правильний вчинок, який я розділяю. Бажаю Андрієві міцного здоров’я».
Ярослава Вознюк, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі