Анастасія Бахмачук: “кредо нашої сім’ї – компроміс”

«Ви колись замислювалися про кохання з першого погляду, чи вірите в його магічну дію на людей? А може, ви належите до тих людей, які випробовували це прекрасне почуття? Можу з упевненістю сказати: кохання є. Це відчуваєш, коли бачиш людину вперше, а здається, що знайома з нею цілу вічність. Дивишся і не можеш зрозуміти, звідки тобі знайомі звички, дії, розмова, рухи… Ловиш себе на думці, що зовсім чужа тобі людина за хвилини стає невід’ємною частиною тебе. Ти хочеш її бачити, чути кожну хвилину. Хіба це не любов?..»
Таким словами розпочала нашу розмову щаслива молода дружина.
Численні класики у своїх творах стверджують, що кохання з першого погляду таки існує, адже прекрасний принц глянув на дівчину – і закохався.
Анастасія та Олександр – пара, якій вдалося пронести свої теплі стосунки протягом восьми років, і, не дивлячись на плин часу, вони змогли зберегти теплі почуття одне до одного та одружилися.
Анастасія переїхала з населеного пункту поблизу Дніпропетровська у Володимир-Волинський, коли їй було вісім років. Із Сашею познайомились випадково, на той час він зустрічався з її подругою, проте через деякий час пара розлучилася. Мабуть, так вирішили небеса, що Олександр має бути разом з Анастасією. Це, напевно, було кохання з першого погляду, адже Саша почав приділяти дівчині увагу. Він був ініціатором стосунків, запрошував на прогулянки. Запропонував зустрічатись, але Настя відмовила, сказавши, що погано його знає. Як компроміс запропонувала почекати та поспілкуватись. І все-таки через два тижні дівчина підкорилася чарам Сашка. Він зробив пропозицію зустрічатися дуже просто – по телефону. Після того, як дівчина сказала, що ще не готова до стосунків, і попросила почекати, хлопець щодня до неї приходив, вони гуляли, спілкувались. «Можна сказати, що він потрохи приручав мене до себе. Я настільки почала звикати до нього, до того, що він завжди поряд, зі мною. Коли через два тижні він запитав ще раз, чи я буду з ним, я погодилася, навіть не задумуючись».
Закохані разом уже вісім років, у шлюбі майже два. За цей час багато чого пережили разом, тримаючись за руки. Анастасія вступила на навчання на хіміка до Дніпра, рік пара жила у різних містах. Згодом Саша вирішив навчатися на комп’ютерного інженера, бути поруч з коханою, тому вступив до Дніпра. Там вони і залишились жити.
А пропозицію хлопець зробив у Луцьку. Пара приїздила на день народження Сашиної похресниці, тому винайняли квартиру подобово. Саша намагався приготувати романтичну вечерю, проте мало не спалив квартиру. Поки вони разом прибирали, хлопець, поборовши хвилювання, став на одне коліно і запропонував Насті вийти за нього заміж.
Пара святкувала весілля два рази. «Перший раз святкували класичне весілля моєї мрії у Дніпрі: із РАГСом, фотосесією і святкуванням на турбазі «Меридіан» всю ніч на Дніпрі. Були лише батьки і найближчі друзі. Дуже запам’ятався момент, коли я не змогла одягти обручку Саші на палець. Він тоді трішки набрав ваги, і обручка виявилася замалою. Повеселили ми тоді гостей на славу. Друге весілля було в українському стилі. Організацію взяла на себе моя бабуся, бо їй дуже хотілося весілля за всіма традиціями. Я ж цього не дуже хотіла. Тому ми прийшли до компромісу, що вона все організує, а ми приїдемо на святкування. Відзначали друге весілля у будинку бабусі поблизу Дніпра, де я народилася. Це було дуже велике і веселе весілля. Воно назавжди залишиться у пам’яті. Усі родичі та друзі так ще не веселилися». Головне кредо нової родини – компроміс. Саша разом із дружиною дивиться її улюблену телепрограму «Мастер шеф», а вона з ним – серіал «Флеш». Ніколи нічого не забороняють одне одному, ходять на робочі корпоративи одне до одного і все стараються робити разом.
За словами Насті, мало що змінилося після одруження, адже молодята багато всього пережили разом ще до штампа в паспорті. Найголовніша мрія дівчини про єдиного чоловіка здійснилася. Вона безмежно щаслива та вже задумується про дітей. І бажає знайти своє щастя кожному.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі