Аліна Сич дбає про колектив не менше, ніж про виробництво

Як живе колектив, яким успішно керує жінка? Що дає наснагу жінці-керівнику в управлінні великим виробництвом? Саме це цікавило слухачів факультету журналістики Університету ІІІ віку, коли вони здійснили екскурсію на ПрАТ «Птахофабрика». Аліна Вікторівна Сич зачарувала кожного з нас своєю привітністю і щирістю. Познайомившись з пані Аліною ближче, ми зрозуміли, чому цю жінку так люблять і поважають в колективі.
Випускниця національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, юрист за фахом Аліна Сич як генеральний директор очолила ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» у лютому 2013 року. Вже п’ятий рік керує ця мудра жінка підприємством. Вимоглива до себе і до підлеглих, володіючи стратегічним баченням розвитку виробництва, застосовуючи демократичний стиль керівництва, Аліна Вікторівна зуміла за короткий час вивести провінційну птахофабрику в число найкращих підприємств харчової промисловості України. Керівник робить усе задля того, щоб птахофабрика стала привабливим об’єктом співпраці для наших закордонних сусідів.
Найбільше свою очільницю цінують за те, що у пані Аліни слово не розходиться з ділом, вона компетентна і справедлива. Підприємство працює на перспективу, а робітники отримують стабільну зарплату, яка неухильно зростає. Мінімальна зарплата 3200 гривень – тут не орієнтир. На підприємстві належно оцінюється нелегкий труд працівників, і оплата праці є досить високою. Отож люди тут працюють на совість і задоволені своєю роботою. Мабуть, у наш час не так вже й часто зустрінеш людей, які б так гордилися своїм підприємством. Тим працівникам, які успішно проявляють себе в роботі і бажають професійно зростати, адміністрація на чолі з Аліною Сич завжди йде назустріч, направляє у тренінгові центри Києва і Львова. Не залишаються поза увагою і молоді жінки, які народжують дітей. Їм гарантується повернення на робче місце.
Аліна Вікторівна буває на європейських підприємствах такого ж профілю і все, що там є хорошого, намагається запровадити у себе. Люди це цінують.
Аліна Вікторівна родом зі східної України, та західноукраїнська земля стала для неї рідною, і на генетичну батьківщину ця жінка повертатися не бажає. Її мрія – бачити квітучою і економічно сильною волинську землю, а людей – заможними і щасливими. Саме тому очолюваний Аліною Сич колектив не стоїть осторонь життя міста і району. Оцінивши працелюбність, щирість і доброту волинян, Аліна Вікторівна надає матеріальну допомогу для різноманітних культурних заходів. Колектив птахофабрики одним з перших відгукнувся на проблеми наших воїнів на фронті. Не залишили в біді й тих, хто повернувся додому після поранення та ротації.
Сучасні жінки-керівники вже давно не схожі на Людмилу Прокопівну з фільму «Службовий роман». Аліна Вікторівна тим більше не нагадує цю директорку. Молода, дуже приваблива, з європейським шиком жінка. Ерудована, знає собі ціну. Любить спорт, обожнює тварин. Має 25-річну доньку, у що важко повірити, бо для мами такої дорослої донечки Аліна Вікторівна виглядає молодо, просто чудово. Ця вродлива і мудра жінка – керівник нової генерації. За такими, сподіваємося, майбутнє України.
Лариса Прушинська, слухач факультету журналістики Університету ІІІ віку

Розділ новин: 

Коментарі