Активісти Устилуга виявилися нечистими на руку

За інформацією з власних джерел редакції «Міста вечірнього» стало відомо, що в ніч 28 лютого правоохоронними органами була опечатана Устилузька міська рада. У зв’язку з цим пересічні громадяни не мали змоги зайти до установи для вирішення власних справ.
Як повідомили джерела, були затримані активісти та певні посадові особи ради за продаж талонів позачергового проїзду до Польщі. Звинувачення стосовно так званої торгівлі талонами неодноразово ширилися у соцмережах. Щоб встановити істину, редакція звернулася до голови Устилузької міської ради Віктора Поліщука. Віктор Ростиславович підтвердив факт, що міська рада дійсно була опечатана до прибуття слідчих з обласної прокуратури та управління СБУ, але ніхто з активістів та посадових осіб не затриманий. Затримані лише ті особи, які дозволяли собі правопорушення у черзі на сервісній зоні. Однак, як виявилося, пан Поліщук покривив душею… Редакція отримала повідомлення прес-служби Волинської області від 28 лютого 2017 року. Обласна прокуратура повідомляє, що «спільно з працівниками СБУ в області припинено дії громадських активістів із Устилуга, які, взявшись владнати проблеми з чергами на кордоні в сервісній зоні, за неправомірну винагороду пропускали бажаючих перетнути кордон поза чергою»
Подібні дії з боку активістів, як підкреслюється в повідомлені, стали систематичними. Задокументовано факт одержання неправомірної вигоди в сумі 2100 гривень одним із активістів. Чоловік, отримавши кошти, намагався вплинути на службових осіб Державної прикордонної служби України з метою позачергового пропуску авто через митний контроль. Неправомірні дії активістів припинено і розслідування в кримінальному провадженні перебуває на контролі прокуратури області.
Антоніна Булавіна, м. Устилуг, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі