Активісти ГО «ДІЯ» забрали «конфісковане» авто, яке півтора місяця поліція не віддавала власнику

У п’ятницю третього листопада у Володимирі під відділком поліції активісти ГО «Державницька ініціатива Яроша» разом із власником авто вимагали, аби правоохоронці повернули йому транспортний засіб.
Як розповідає Петро Власюк, власник автомобіля, який конфіскували, кілька місяців тому, він, повертаючись ввечері з роботи додому, залишив машину біля будинку. Туди під’їхала патрульна машина поліції. Правоохоронці заявили, що «документи на машину не в порядку, техпаспорт підроблений і втручання у цілісність кузова було». Після розмови і без спротиву з боку водія патрульні автомобіль забрали.
Після того, як Петро Власюк отримав 19 вересня ухвалу на скасування рішення, хотів забрати свою машину, але поліцейські повідомили, що повинні провести ще експертизу. Він показав, що отримав ухвалу апеляційного суду про скасування рішення першої інстанції і авто йому повинні були повернути ще в середині вересня. До третього листопада цю експертизу не провели. Тоді зібралися активісти в камуфляжі та повідомили, що без авто не підуть. Як тільки вони з’явилися на порозі відділку, одразу ж був викликаний експерт для проведення огляду, після чого транспорт повинні були повернути власникові. Однак завести транспортний засіб на місці не вдалося, тому його відбуксирували для огляду. Зауважимо, що весь час автомобіль простояв не на штрафмайданчику, а був припаркований біля входу у відділ поліції.
Ситуацію прокоментував голова Волинського осередку ГО «ДІЯ» Сергій Дружанович: «До мене звернулися побратими з Рівного, з якими разом воювали. Вони розповіли, що сталася така ситуація у Володимирі. Ми вирішили підключитися. Я думаю, що в цій ситуації багато нюансів і по самих судових рішеннях, як машина ставилася, чому поліція додому приїхала. Якщо це вже так «заминається», то ситуація трошки складніша».
Начальник місцевого відділку поліції Михайло Бобик розповів, що ознайомлений із постановою апеляційного суду щодо повернення автомобіля власникові. На запитання, чому автівка простояла стільки часу під відділком, а не на штрафмайданчику, він відповів, що її неможливо було завести і вона була заблокована. А також зазначив, що з вересня проводили ряд експертиз, через що не могли віддати машину власникові.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі