Агенція «Крок-Світ» дбає про людей, які скористалися їхніми послугами

Щорічно зростає кількість людей, зокрема і володимирчан, які вирушають у пошуках роботи в сусідню Польщу. Але більшість тих, хто робить це самостійно, зазнають невдачі. Вони часто потрапляють на гачок шахраїв, недобросовісних роботодавців, які зовсім не платять зарплати, надають житло, дуже схоже на склади чи бараки, або просто залишають українців на вулиці без нічого.
Як розповідає Надія Бугай, керівник агенції з працевлаштування за кордоном «Крок-Світ», на сьогодні збільшилася кількість людей, які шукають роботу в Польщі. В основному це молоді люди, які тільки закінчили навчання у вишах.
-Люди звертаються до нас, адже довіряють, - розповідає Надія Анатоліївна. – За довгий час роботи у нашої компанії з’явилися підприємства-партнери, які довели свою репутацію. З молодими компаніями ми співпрацюємо вкрай рідко, адже важко перевірити умови праці, які вони надають. Ми постійно спілкуємося з людьми, яким допомогли з роботою. Щоразу запитуємо, чи платять вчасно зарплату, у яких умовах вони проживають. Якщо роботодавець не виконує своїх обов’язків, ми припиняємо з ним співпрацю. Довіряємо лише найкращим підприємствам, адже від цього залежить і наша репутація. Наші люди у такому випадку завжди захищені!
Також пані Надія розповіла про певні зміни, що плануються з нового року. З 1 січня діятимуть нові правила працевлаштування для українців. Поки не відомі деталі цих змін. Але можна передбачити, що людям, які мають лише біометричний паспорт, буде вкрай важко знайти роботу. Тому Надія Анатоліївна радить виробляти робочу візу, адже і термін перебування у Польщі на роботі більший, і оформлення документів роботодавцям дається краще. Із підготовкою пакета документів для подання у візовий центр у «Крок-Світ» також готові допомогти. Тут завжди нададуть консультацію і розкажуть, як правильно і швидко це зробити.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі