Аби не пропали гроші, будівництво дитячих майданчиків слід розпочинати негайно

. Було виявлено великі перевитрати коштів, тож здійснюються ревізії. Наталія Володимирівна закликала розпорядників коштів уважніше ставитися до процесу закупівель і перш, ніж щось купувати, аналізувати ціни.
Провідний спеціаліст сектору культури і туризму Галина Руденчук розповіла, що спілкувалася з керівником танцювального колективу «Зернятко» зі Львова, яка пообіцяла привезти на фестиваль «Українське коровай-сузір’я» 50 дітей. Вирішуються інші організаційні питання.
Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Катерина Чубок закликала керівників сільрад організувати заготівлю овочів для лікувальних закладів міста, району та області. Також вона оголосила про безкоштовне обстеження жінок на пересувному маммографі, що проводиться цього тижня в районі. Протягом 14-15 вересня прийом здійснюється у Володимирі, 16 вересня – у П’ятиднях.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Юрій Ліщук інформував, що знешкоджено 12 снарядів, знайдених у районі, та ліквідовано загоряння торф’яників на території Красноставської і колишньої Стенжаричівської сільрад.
Заступник начальника районного управління соцзахисту Алла Кузьмич повідомила, що дев’ятеро учасників АТО з району після проходження навчання отримали категорії водіїв. 4227 сімей забезпечені субсидіями на оплату комунальних послуг. У вересні 37 родин подали заяви на призначення субсидії вперше. На опрацюванні в управлінні перебуває 268 справ.
Директор районного територіального центру Любов Столярчук розповіла, що на даний час проводиться заготівля овочів для стаціонарного відділення. Деякі самотні пенсіонери, що перебувають на обслуговуванні, вже забезпечені твердим паливом.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі