АБІТУРІЄНТИ У 2016 РОЦІ ВСТУПАТИМУТЬ У ВИШІ ПО-НОВОМУ

Конкурсний відбір-2016 буде проходити за новим переліком галузей знань і спеціальностей, затвердженим у цьому році. Виші зобов'язані опублікувати нові правила прийому на своїх сайтах до 15 грудня. Оскільки деякі напрямки підготовки об'єднали воєдино, замість нинішніх трьох напрямкв підготовки "журналістика", "реклама і зв'язки з громадськістю" і "видавнича справа та редагування" вступники побачать у додатках до Правил прийому лише одну спеціальність — "журналістика". Крім того, зі слів Стрелюк, напрямок підготовки "прикладна статистика" може трансформуватися у спеціальність "економіка", а на базі напрямку "міжнародна економіка" може виникнути дві спеціальності: "економіка" та "міжнародні економічні відносини".
У зв'язку з цим з 1 вересня 2016 року навчання студентів буде проходити за новими освітніми програмами та навчальними планами.
Обов'язковим конкурсним предметом залишається українська мова та література. Інші два визначає виш або вибирає з переліку, запропонованого вищим навчальним закладом. Потрібно буде подавати сертифікати ЗНО, видані у 2016 році. Тому, якщо випускники минулих років планують вступати в наступному році, вони повинні реєструватися для участі у стандартизованому тестуванні-2016", - повідомила керівник освітніх програм Громадянської мережі "Опора" Ольга Стрелюк.
За інформацією «Волинських новин».

Розділ новин: 

Коментарі