75-річчя районної централізованої бібліотеки відзначили у теплому родинному колі

75 років тому, в 1940-му, у Володимирі-Волинському стала діяти районна бібліотека, яка згодом переросла, включаючи сільські філії, в централізовану систему. З нагоди круглої дати у приміщенні РБК відбувся вогник, на який були запрошені працівники та ветерани бібліотечної мережі району. Ювілярів щиро привітали керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, заступник директора обласної наукової бібліотеки Євгенія Євтушок, керівник сектору культури і туризму райдержадміністрації Роман Віслобоков, член спілки письменників України поет Анатолій Махонюк.
Піснею «Клянусь!» розчулив серця присутніх учасник АТО доброволець Сергій Біляєв. У його особі вшанували всіх захисників Вітчизни.
Та, напевно, найзворушливішою була зустріч ветеранів бібліотечної справи – бібліотекарів-пенсіонерів. Наче рідні сестри, які не бачилися багато років, вітали одна одну сивочолі жінки. Ніби й не так далеко живуть вони одна від одної, та вік і хвороби звужують коло спілкування. Але завдяки спогадам усі наче повернулися у молодість.
Патріотичні та ліричні пісні бібліотекарям подарували вокальна група РБК «Любисток», гурт «Барви Волині», дует у складі Ігоря Чмуха та Людмили Оцалюк.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі