1771 мешканець району здав декларації для оформлення субсидій, а понад 400 отримали компенсації на тверде паливо і скраплений газ

У ході засідання районної комісії з питань соціального захисту населення та призначення житлових субсидій, що відбулася 18 вересня, було призначено три допомоги малозабезпеченим родинам, три компенсаційні виплати за надані соціальні послуги по догляду за інвалідом, одну субсидію на оплату житлово-комунальних послуг та призначено п’ять одноразових допомог на лікування на суму 3800грн.
Під час щотижневої оперативної наради у Володимир-Волинській РДА, що відбулася 21 вересня, начальник управління соціального захисту населення РДА Наталія Голюк повідомила, що 1771 мешканець району здав свої декларації для оформлення субсидій. Також 401 житель отримав компенсаційні виплати за тверде паливо та скраплений газ. Загальна сума цих виплат склала 295,8тис.грн. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом минулого тижня прийнято 5 справ учасників бойових дій та 3 – учасників АТО для надання пільг. Загальна кількість таких справ – 241.
Підготувала Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі