17 000 ШТРАФУ ОТРИМАВ ІНСПЕКТОР ВОЛИНІ ЗА ВИМАГАННЯ ХАБАРА У ЗАСУДЖЕНОГО

17 000 гривень штрафу отримав старший інспектор Володимир-Волинського міськрайонного підрозділу Володимир-Волинського міжрайонного відділу КВІ, який вимагав хабарі у засуджених, обіцяючи їм залагодити справи. Чоловіка позбавили звання «капітан внутрішньої служби» та права працювати в органах строком на три роки. Про це інформує Під прицілом.
Відомо, що засуджені до іспитового терміну покарання люди повинні щомісяця проходити реєстрацію в органах КВІ, повідомляти про зміну місця проживання, а також категорично заборонено виїжджати за межі України.
Втім, старший інспектор Володимир-Волинського міжрайонного відділу КВІ, вочевидь, вирішив на цьому побудувати бізнес.
Так, на початку вересня правоохоронець дозволив засудженому до 1 року іспитового терміну чоловіку поїхати на заробітки до Республіки Білорусь, а за це попросив винагороду у розмірі 100 доларів.
В подальшому правоохоронець щомісяця вимагав у засудженого хабар в іноземній валюті, але уже більшу суму, мовляв, він дізнався про те, що чоловік тричі виїжджав за кордон, а тому потрібно «сплатити» вже не 100, а 300 доларів.
Окрім того, інспектор КВІ ще й додатково вимагав зі злочинця 30 доларів за «прострочку».
Втім, невдовзі правоохоронець і сам потрапив у поле зору своїх колег і ледь не сів на строк від п’яти до десяти років.
У ході досудового слідства обвинувачений уклав із прокурором угоду про визнання винуватості, а це допомогло йому уникнути покарання у виді позбавлення волі.
Натомість вироком Володимир-Волинського міського суду чоловіка позбавили звання «капітан внутрішньої служби» та права працювати в органах строком на три роки. Крім цього, чоловік повинен сплатити до державного бюджету 17 000 гривень штрафу.

Розділ новин: 

Коментарі