16-річна Юлія Остапюк з Володимира підкорює подіуми Китаю, Японії та Франції

Що потрібно для того, аби здійснити, здавалось би, далеку від реальності мрію? Як дівчині із маленького міста Володимира-Волинського, яка, до того ж, не дочка олігарха, потрапити на подіуми столиць світу? На ці та інші питання нам залюбки розповість шістнадцятирічна володимирчанка Юлія Остапюк, красою та грацією якої вже більше року захоплюються у Китаї, Японії та у столиці моди - Парижі.
Стати моделлю – моя дитяча мрія. Ще у 5 років я одягала мамині підбори і, як мені здавалось, шикарно дефілювала перед рідними. Коли подорослішала, зрозуміла, що до мрії треба іти наполегливо і робити для цього усе, що в моїх силах. Величезне значення у тому, що я наважилась зробити перший крок – приїхати на кастинг на безкоштовне навчання у модельній школі Марини Занюк - стала просто неймовірна віра близьких у мої сили. А ще я побачила гідний приклад моєї знайомої, якій вдалося стати моделлю, - розповідає Юля.
-Звісно, вступ у модельну школу – це важливий крок. Та від Луцької школи моделей і до закордонних поїздок, здавалось би, нездоланна відстань. Як тобі вдалося потрапити у Китай, Японію?
- Мій дебют на подіумі відбувся у Китаї влітку минулого року. Це було «Мейкап-шоу». Мене вибрали за фотографіями з мого портфоліо на офіційному сайті модельного агенства Марини Занюк. В лютому цього року мене вибрали по тому ж принципу у Японію, і вже 4 червня я була в Токіо, де знаходжусь і зараз.
-Напевно, хвилювалась сильно?
-Як не дивно, я ніскілечки не нервувала. Коли я на подіумі, я відчуваю себе абсолютно спокійно і впевнено.
-Де тобі вже вдалось побувати і що тебе вразило у цих країнах?
-Японія - країна важка для мого сприйняття. Мене дивують деякі звичаї, норми поведінки. Я звикла до іншого світу, і він мені подобається більше. Наприклад, працівника можуть звільнити за те, що він заговорив із клієнтом або колегою не за темою роботи, за те, що він не посміхається або дав решту не двома руками. Натомість. тут є і дуже багато прекрасного: новітні технології, храми, традиції, великі статуї, ну і звісно ж, національна кухня. Саме тут я спробувала справжні японські суші і просто в захваті від них. А ще японці ніколи не зачиняють вхідні двері і не ставлять сигналізації в машинах, їм абсолютно не властиві крадіжки.
Китай вразив мене тим, що робочий день там триває 12 годин, а ще там все дуже-дуже дешеве.
Париж… Саме це місто для мене особливе, я від нього у такому захваті, що навіть важко щось виділити. Я просто закохалась в Париж з першого погляду. В останній день перебування там я гуляла по центру міста і роздумувала, як би то мені заробити грошей, щоб купити там квартиру.
-Подорожі вимагають знання іноземних мов, як ти там спілкуєшся?
-Поки що не засвоїла ані китайської, ані японської. Рятує англійська, яку я постійно вдосконалюю: читаю книги і дивлюся фільми нею.
-Напевно, маєш друзів у різних країнах?
-Так. Я справді маю багато хороших друзів в Америці, Канаді, Німеччині та Словаччині.
-Існує думка, що дівчата-моделі не надто переймаються навчанням. Чи плануєш ти здобувати освіту, не пов’язану з модельним бізнесом?
-Освіта, навчання – дуже важливі для мене. Планую отримати освіту юриста або філолога, а можливо, опаную обидва ці фахи.
-Чим любиш займатись у вільний час?
-Намагаюсь якомога більше часу приділяти саморозвитку. Зараз, будучи у Японії, відвідую музеї, концерти, вдосконалюю англійську, для підтримки форми тренуюся на скакалці, а ще займаюся медитацією. А загалом, у вільний час я люблю або галас: гучну музику, спілкування у великих компаніях, або спокій: теплі розмови з мамою, з найкращою подругою, або прогулянки біля річки. Люблю читати переважно художні твори. Часом читаю те, що порадили друзі або сама знаходжу в Інтернеті, що зацікавить. Хоча останнім часом мені припала до душі наукова література. Вона змусила мене глянути під іншим кутом на фізику та інші природничі науки. Я обожнюю інструментальну музику: класику, рок, фолк.
-Напевно, любиш, коли тобі дарують квіти?
-Ні. Люблю милуватися красою квітів, коли вони ростуть, цвітуть. А зірвані і поставлені у вазу мене засмучують.
-Яке твоє ставлення до дієт?
-Боротьба із зайвою вагою - питання не до мене. Адже мені пощастило із обміном речовин: можу їсти шість разів на день і не набирати вагу. Впевнена, що дієти, голодування, вживання спеціальних пігулок - це повна маячня, яка дуже негативно впливає на нервову систему і шлунок. Найкращий і найнадійніший шлях до гарної фігури - здорове харчування і спорт. Потрібно викреслити зі свого раціону мучне, солодке, гостре, жирне. Більше вітамінів і гарного настрою - і ваше тіло віддячить вам красою і здоров’ям.
-Як любиш одягатися у повсякденному житті?
-Люблю одягатися так, щоб було комфортно і елегантно.
-З чого починається твій ранок?
-Ранок починається з вітамінів. Потім вівсянка. А далі потрібно зібратись дуже швидко і бігти на кастинги.
-Такий шалений ритм життя не втомлює?
- Я ніколи не відчуваю втоми, бо роблю все це з задоволенням. Роблю те, що люблю. Люблю те, що роблю.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі