14-У БРИГАДУ ІНСПЕКТУВАЛИ ІНОЗЕМНІ ВІЙСЬКОВІ

Група іноземних військових сьогодні, 4 березня, відвідала 14 бригаду, що дислокується у Володимирі-Волинському. Мета візиту – інспектування кількості та технічного стану озброєння військового з’єднання.
Про це розповів командир 14 бригади Олександр Жакун, - повідомляє «Буг».
Такі ревізії проводяться планово на виконання Договору про звичайні збройні сили в Європі, які Україна підписала ще у 1992 року.
«Україна, згідно із Договором про звичайні збройні сили в Європі, повинна мати певну кількість озброєння та техніки. А комісія, у складі якої шестеро німецьких військових, 1 представник США та 1 бельгійський військовий інспектували сьогодні нашу бригаду. Перевірка проводиться лише один день – 4 березня», – повідомив командир 14 бригади Олександр Жакун.
Олександр Жакун сказав, що на 15.00 4 березня триває підписання Акту перевірки і комісія ніяких порушень у 14 ОМБР не виявила. Військові залишилися задоволені візитом і сказали, що робота бригади організована на високому рівні.
Довідка. Договір про звичайні збройні сили в Європі встановлював кількісні обмеження на низку категорій звичайних (неядерних і неракетних) озброєнь, які країни-учасниці мали право розташовувати на своїй території чи її регіонах. Договір дозволив значно зменшити наступальні потенціали колишніх держав-супротивників, забезпечив ефективний контроль за рівнями звичайних озброєнь. Район застосування Договору охоплює всю сухопутну територію держав-учасниць в Європі від Атлантичного океану до Уральських гір.
Для кожної держави були визначені максимальні рівні для наявності п’яти категорій звичайних озброєнь (бойові танки, бойові броньовані машини, артсистеми калібру понад 100 мм, бойові літаки та ударні вертольоти)
Джерело: Волинські новини.

Розділ новин: 

Коментарі