Зміниться вартість харчування дітей у садках Володимира

original-1369906209У Володимирі на засіданні виконкому 29 листопада розглядали вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти з нового року у відповідності до Закону України «Про дошкільну освіту».
Отже, дітей від 2 до 3 років харчуватимуть за 25 гривень, а від 3 до 6 років – за 34 гривні.
Повністю звільнятимуть від плати за харчування дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, дітей працівників, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із малозабезпечених сімей (якщо у сім’ях сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), дітей, загиблих військовослужбовців, які приймали участь в АТО/ООС, дітей батьків-учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, дітей із сімей, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, району проведення АТО/ООС.
Половину вартості харчування сплачуватимуть за дітей із сімей, де виховується троє і більше діток. Частину повної вартості харчування покриватиме міський бюджет, а частину – батьки.
Зміна цін на харчування дасть змогу суттєво покращити меню в їдальнях та організувати для дітей більш якісне харчування.
Зміни набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>