Щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася шостого вересня, розпочалася з болючих питань щодо освоєння коштів, розвитку медицини та підготовки до зими. Міський голова Петро Саганюк повідомив, що буде створена спеціальна комісія, яка вивчатиме підготовку комунальних служб до зимового періоду. Гостро стоїть питання про заготівлю овочів для навчальних та медичних установ. Потрібно вивчати ціни на овочі, а також якість продуктів. Мер міста висловив щиру подяку директорам шкіл і управлінню освіти за своєчасну і належну підготовку шкіл до нового навчального року. Також було вкотре піднято питання про проект пам’ятника Небесній сотні та воїнам АТО. Петро Саганюк розповів про зустріч із вдовами загиблих героїв АТО, під час якої були обговорені їхні проблеми. Зокрема Ірина Смірнова на прийомі у губернатора, а тому питання з житлом цієї жінки має бути вирішено. На черзі вирішення житлової проблеми ще 3-х вдів. За ними закріплені заступники міського голови, котрі зобов’язані щотижня спілкуватися з жінками і вивчати їхні потреби. Надійшло прохання від вдів встановити біля могил загиблих прапорці, а також вивісити біля воріт кладовища схему, в якій будуть вказані місця захоронення атовців. Це потрібно для того, щоб у разі відсутності рідних побратими і товариші по службі могли відшукати могили.
Головному лікарю ТМО Олександру Клачуку очільник міста озвучив претензію громадян щодо відсутності у приймальному відділенні лікарні знеболювальних препаратів. Заступнику міського голови, секретарю міськради Олегу Свідерському доручено вивчити питання про виділення землі під нове кладовище, яке, очевидно, буде розміщене в районі повороту до села Ворчин.
Під час розмови з журналістами Петро Саганюк відповів на їхні запитання.
-Які болючі проблеми піднімалися під час зустрічі із вдовами загиблих в АТО?
-Напередодні Першовересня відбулася зустріч з дітьми-сиротами, в тому числі і з дітьми загиблих. Ось тоді й прозвучала пропозиція зустрітися із вдовами. Вони їздили на збори вдів у Чернігів. Ми стараємося допомогти, як можемо. Виділено 8 квартир, залишилося ще 4. Багато нарікань на роботу автостанції і окремих перевізників. Ми розмовляли з перевізниками і попередили, що у випадку скарги від вдови героя зробимо все, аби перевізники самі пішли в АТО.
-Петре Даниловичу, у людей багато скарг на недосконалу роботу міськгазу. Незрозуміло, яким чином проводиться нарахування платежів. Люди просять конкретного роз’яснення через посередництво ЗМІ.
-Ми вже не раз піднімали питання про належне ставлення до людей. Я дам розпорядження про надання роз’яснювальної інформації.
-Ваша думка з приводу того, чи варто у Володимирі-Волинському розширювати військову частину?
-Це не мої обов’язки, але зі свого боку ми зробимо все, щоб забезпечити належний побут військових. Те, що свого часу у нас ліквідували велику частину, було помилкою командування. Ми мали потужну військову частину, запасний стратегічний аеродром у селі Жовтневому. Розширення бригади, на мою думку, дасть позитивний результат.
-Приміщення, яке в народі називали «Черемшиною», хтось викупив?
-Його купив житель міста. Там буде торгівельний заклад.
-За прогнозами синоптиків, передбачається сувора зима. Які проблеми з підготовкою до неї?
-Комунальні служби готові зробити все, що від них залежить. Є позитивні зрушення у діяльності «Теплокомуненерго».
-Де можуть бути виділені земельні ділянки для учасників АТО?
-На жаль, в місті землі немає. Вивчаємо селище цукрового заводу, завокзальні вулиці.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський
Реклама
Землі для виділення учасникам АТО на території міста немає
Розділ новин:
Коментарі