«Застерігаю голову ОДА не гратися з вогнем», – Гузь про перевірки громад

12910842_1065668570171066_1367775097_nНа думку нардепа Ігоря Гузя, наразі є недоцільною перевірка новостворених об’єднань територіальних громад, ініційована головою ОДА Володимиром Гунчиком.
“Згідно з законодавством є, звісно, норма, яка дозволяє здійснювати перевірки. Однак, я застерігаю голову ОДА не гратися з вогнем, якщо будуть переслідування тих чи інших голів ОТГ. Бо – дограєтесь”, – зауважив нардеп, апелюючи до голови ОДА.
“Я – великий прихильник децентралізації, тому готовий супроводжувати та висвітлювати цю роботу не лише в моєму окрузі №19, а й в цілому в області. Громади зараз, – фактично, незалежні. Вони не підпорядковуються ОДА, їх не можна “нагнути”, вибачте, за таке слово, як це було раніше. І виконувати те, що вони (область, – ред.) хоче, наприклад, чи підтримувати кандидата від БПП”, – додав політик.
Як відомо, перевірки ОТГ будуть здійснюватися у Зимнівській, Велицькій, Устилузькій, Смолигівській та Голобських громадах. Ці перші 5 ОТГ працюють уже понад рік.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>