Юним устилужанам розповіли про свідомий вибір професії

84863145_2682460775172305_3538505555242909696_o-696x522Днями відбулася зустріч фахівців з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості з старшокласниками ЗОШ I-III ступеня м. Устилуга.
Про це інформують на сайті міської ради, – повідомляє “Княжий Град”.
Учнів інформували про сучасні тенденції на ринку праці, затребувані та нові професії, правила вибору професії, класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп за предметом праці, розбирали ситуації , що стосуються професійного вибору. Також нагадали формулу успішного вибору професії та розглянули розповсюджені помилки.
Для того, щоб вибір професії був зроблений свідомо, з урахуванням здібностей, нахилів, щоб мати чітке уявлення про свої інтереси та майбутню професію, її актуальність на ринку праці, фахівці ознайомили школярів з можливістю отримання послуг з профорієнтації в онлайн-форматі, у тому числі проходження тестування, яке гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.
Окрім того старшокласників ознайомили з можливостями здобуття професії у професійно-технічних та вищих навчальних закладах міста і району.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>