«Якщо асфальтувати по 20 вулиць у рік, то цю справу у Володимирі-Волинському завершимо за 5 років» – Фіщук

10519-го листопада у приміщенні Володимир-Волинського виконавчого комітету відбулося громадське обговорення проєкту міського бюджету на 2020 рік.

На ньому начальник управління ЖКГ і будівництва Віктор Фіщук відзначив, що управління і комунальні підприємства міста у 2020-му році прогнозовано повинні освоїти майже 50 мільйонів гривень, а це 17,6% від усіх видатків міського бюджету, інформує БУГ.
За словами Фіщука, наступного року заплановано роботи з ремонту труби на найбільшій котельні міста, встановлення лічильників теплової енергії, є звернення ОСББ по співфінансуванню проведення робіт з благоустрою у багатоквартирних будинках, планується закупівля нового обладнання для перевезення сміття і сміттєвих баків.
Постала необхідність реконструкції очиних споруд. Згідно застарілої проєктно-кошторисної документації, сказав Фіщук, на реконструкцію споруд потрібно 187 мільйони. Наступного року в проєкті бюджету заплановано видатки в півтора мільйона гривень на реконструкцію очисних споруд.
Також наступного року планується виконати роботи з продовження очищення річки Риловиця. Як розповів Фіщук, прєктно-кошторисна документація проходить погодження в обласній державній адміністрації. Планується очистити 560 метрів русла річки.
Багато запитів надійшло щодо ремонту доріг міста.
“З початку формування надійшло 22 депутатських запити, з яких 15 про ремонт доріг. Ми в своїй роботі керуємося нормативно-правовим документом, прийнятим депутатами міської ради. Якщо є проєктно-кошторисна документація або кошти мешканців, то спершу асфальтуємо таку вулицю. Є ряд проєктно-кошторисних документацій. У наступному році ми плануємо це все реалізувати. Крім того, в мене у бюджеті не передбачено, але сьогодні отримали листа від обласної державної адміністарції на співфінансування по ремонту доріг наступного року на 15 млн”, – сказав Фіщук.
У місті налічується 248 вулиць. 140 з них мають асфальтне покриття, 108 не мають.
“Якщо продовжувати асфальтувати по 20 з лишнім вулиць у рік, то залишається п’ять років для повного завершення робіт у цьому напрямку в місті”, – сказав Фіщук.
Присутній на обговоренні проєкту бюджету депутат міської ради Олег Тимосевич зазначив, що на вулиці листопад, а усе місто в ямках.
Як пояснив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, в період, коли вийшла з ладу фреза, місто змушено було найняти для ямкового ремонту Луцьку ДПМК, але бригада виконала кілька вулиць і відмовилася від подібної роботи.
“Ми маємо проблеми щодо поточного ремонту. Зараз вони будуть усунуті десь холодним асфальтом, а як будуть хороші погодні умови, то гарячим асфальтом”, – сказав Матвійчук.
Андрій Гнатюк зауважив, що на перехрестях бічних вулиць у місті бракує знаків пріорітету, а це загрожує дорожньо-транспортними пригодами.
“Тільки здоровий глузд шоферів рятує ситуацію”, – відзначив він.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>