Як святкують люди, чия робота – розв’язувати конфлікти

BenQ CorporationТетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський
Учора працівники державної виконавчої служби відзначали професійне свято. Про особливості своєї роботи розповідає начальник Володимир-Волинського відділу державної виконавчої служби Лариса Іщук.
-Ларисо Михайлівно, скільки державних виконавців є у нашому місті та який обсяг роботи вам доводиться виконувати?
-У нашій службі працює 15 осіб. Станом на перше грудня на виконанні перебувало 9248 виконавчих документів на суму понад 60 мільйонів гривень. Значну частину цих документів, 2168, складають стягнення штрафів, 989 – про стягнення аліментів. Решта – стягнення комунальних платежів, боргів за кредитами тощо.
-Що є найскладнішим у роботі державного виконавця?
-Наша робота досить складна, адже полягає у повсякденному спілкуванні з десятками людей. Це і учасники виконавчого провадження, і посадові та службові особи, а також керівники підприємств-боржників. До того ж, робота державного виконавця постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями: вилучення і позбавлення боржників майна, виселення громадян, розв’язання корпоративних спорів. Уміння виконавця знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень – ось основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.
-Як зазвичай відзначаєте професійне свято?
-Наше професійне свято зазвичай проходить у режимі звичайного робочого дня. Специфіка роботи така, що до нас не надто поспішають із привітаннями та добрими словами. Усі працівники виконавчої служби сумлінно виконують свої обов’язки, та все-таки хочу відзначити заступника начальника виконавчої служби Людмилу Бичук, старшого державного виконавця Анну Колядун, а також Наталію Аркушину. Всім колегам хочу побажати наснаги, оптимізму, міцного здоров’я, добра та успіхів у нашій нелегкій праці. А усім громадянам – упевненості в тому, що їхні права та свободи будуть надійно захищені.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>