Як наші жіночки собі принців шукали

Починаючи з раннього дитинства, кожна дівчина чекає найголовнішу подію у житті – зустріч з казковим принцом. І рано чи пізно ця зустріч відбувається. У когось вона трапляється настільки рано, що «принцеса» і зрозуміти не завжди встигає, що це по неї принц прискакав. А для інших ця важлива мить усе відкладається і змушує чекати. Ось три історії наших землячок, які по-різному знайшли своє щастя.
Так буває тільки в казках...
У віці 17 років, мріючи про казкового принца, Марина познайомилася з Сашею. Він був на диво добрий, не по роках мудрий, неймовірно гарний. В його очах читалася любов і відданість. І не дивлячись на те, що йому було теж 17, він не був схожий на невпевненого в собі юнака, який не знає, чого хоче. Через місяць Саша зізнався Марині в коханні, а через рік вони одружилися. Ніхто з їхніх друзів і навіть родичів не вірив у довговічність цього союзу. Всі жартували і в глибині душі чекали, що мине рік-два, «діти» награються і кожен з них піде своєю дорогою. Але такого не сталося. Через півтора року у Марини з Сашком народилася перша дитина. Вони все робили разом. Разом ростили малюка, одночасно вчилися в університеті, разом будували кар’єру, робили помилки і прощали одне одному. Вони разом вже більше десяти років і нітрохи не шкодують про це.
Чим замінити принца, якщо він не приходить?
Яна завжди була найкращою у всьому. Добре вчилася, закінчила медінститут з червоним дипломом, мала розряд з художньої гімнастики. На неї завжди вказували пальцем матусі, розповідаючи своїм не завжди слухняним дочкам про те, як потрібно жити. І їй, як нікому іншому, хотілося якомога раніше зустріти свого принца. Але, як на зло, він ніяк не приходив. Вона намагалася, як могла, привернути до себе увагу: міняла зачіски, ходила на виставки, подорожувала у надії з ним познайомитися. Через кілька років активного пошуку дівчина зовсім зневірилася і вже стала подумувати про те, що сімейне життя не для неї. Тоді вирішила замінити порожнечу в своєму серці на щось корисніше. Вона зробила стрімку кар’єру лікаря-хірурга в одній з найпрестижніших лікарень столиці, вивчила чотири мови, стала магістром в області економіки. Раптом, через 15 років пошуків, їй наснився Данило, однокурсник з медичного, з яким вони разом закінчували ординатуру. Вранці Яна написала йому СМС, він відповів. Листування тривало тиждень, а потім Данило запросив її на виставку. Здивувавши всіх своїх знайомих, через місяць Данило з Яною стали жити разом, а через два – одружилися. Вони вже три роки разом і виховують сина.
Вона його «ліпила»...
Алла завжди вирізнялася підвищеною самостійністю. З юних років вона була господарем свого життя. Все, чого не змогла дати їй сім’я, отримувала від життя сама. У 16 років дівчина з ентузіазмом заробляла собі на кишенькові витрати, у 18 з успіхом поєднувала навчання в університеті із двома роботами, а у 25 вже керувала відділом продажів у великій західній компанії і мала пристойний рахунок на банківській картці. Крім того, Аллочка була дуже гарна струнка довговолоса блондинка.
Звичайно ж, така принцеса не могла залишитися без принца. І він у неї був. Ну, точніше, не зовсім принц, але цілком схожий на нього – Слава. Алла почала зустрічатися з ним ще в 14 років, адже все в її житті відбувалося раніше, ніж у інших. Та чим старшою вона ставала, тим вищими були її вимоги до обранця. Алла не надто боялася, що цим вимогам Слава не завжди відповідав, адже вона ж – автор свого життя, і доля родини - теж в її руках.
Коли невідповідність між ними стала очевидною, Алла почала водити Славу по нескінченних тренінгах із самовдосконалення. Кілька років поспіль вона робила це, катуючи свого чоловіка на нелегкому шляху до щастя. Слава змінювався, розвивався, удосконалювався в усіх аспектах свого життя: у кар’єрі, сексі, емоціях, поведінці. Аж одного разу Алла зустріла його, Юру – свого справжнього принца. Алла та Юра одружилися через два роки, і вона вже нічого не намагалася в ньому змінити.
Анна Коваль

Розділ новин: 

Коментарі