Вихованці ЦПО зарекомендували себе відмінними винахідниками

У Луцьку на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний конкурс-захист науково-дослідницьких. винахідницьких та раціоналізаторських розробок науково-технічного напрямку. Конкурс проходив у чотирьох секціях: «Юні техніки і дослідники у промисловості та сільському господарстві», «Юні техніки і дослідники інформаційних технологій та засобів зв’язку», «Юні техніки і дослідники охорони навколишнього середовища», «Юні техніки і дослідники в науково- дослідницькій і конструкторській діяльності».
Від нашого міста участь у конкурсі взяла команда центру позашкільної освіти. Наші вихованці показали відмінні результати: в особистому заліку зайняли перші місця Павло Троцюк та Ярослав Парфьонов, які представили роботи «Автомат для поливу рослин» та «Тестер для перевірки кабелів», третє місце – у Владислава Савицького – автора роботи «Індикатор електромагнітного поля». У командному заліку ми – перші в області.
Готували вихованців до конкурсу Богдан Володимирович Новосад та Валентин Федорович Гаган, керівники гуртків «Радіоконструкторський» та «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» технічного відділу центру позашкільної освіти.
Віктор Джус, завідувач технічного відділу Володимир-Волинського ЦПО

Розділ новин: 

Коментарі