Виділено кошти на облаштування у школах району теплих туалетів

17 жовтня  на  традиційній оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА голова установи Наталія Василець ознайомила присутніх із планом роботи на тиждень та запросила до слова керівника відділу освіти, молоді і спорту Оксану Бігун, яка відзвітувала про роботу підрозділу у поточному  році. Розповівши про загальну ситуацію в системі освіти району, Оксана Андріївна зазначила, що всі заклади зустріли новий навчальний рік у належному стані. У школах та садочках триває проведення енергоощадних заходів (заміна вікон, дверей, подекуди плануються реконструкції дахів). В освітніх закладах розпочався опалювальний сезон. У п’яти будівлях, що опалюються газом, запуск котелень відбудеться цього тижня. Однією із проблем у навчальному процесі є відсутність у школах практичних психологів, які б зокрема проводили професійний  відбір учнів для участі у предметних олімпіадах.
Голова РДА повідомила, що 120 тисяч виділено на будівництво у навчальних закладах району внутрішніх туалетів. Ще 50% необхідної суми додадуть на сесії районної ради. Тож потрібно форсувати роботу у цьому напрямку.
Начальник районного управління соціального захисту Наталія Голюк розповіла, що до установи продовжують звертатися учасники АТО, які претендують на допомоги до 9 Травня – для них готують відповіді. Залишається понад 16 тисяч боргу незаконних нарахувань по субсидіях, які потрібно повернути у бюджет тим особам, що подали недостовірні дані у деклараціях.
Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Катерина Чубок зазначила, що у районі поки що не спостерігається перевищення порогу захворюваності на грип та ГРВІ. Вакцин проти грипу в медичних закладах немає, їх потрібно замовляти через аптечну мережу, якщо буде достатня кількість людей, бажаючих зробити щеплення.
Провідний спеціаліст відділу культури і туризму Галина Руденчук інформувала про святкові заходи, що проводилися у закладах культури району з нагоди Дня захисника України. В Устилузькому будинку культури відбувся концерт для усієї територіальної громади, звуковий супровід до якого забезпечив РБК.
Керівник районного територіального центру Любов Столярчук  повідомила, що цього тижня відбудеться свято першого дзвоника для слухачів Університету ІІІ віку у с.Льотниче. Художній колектив, створений при цьому навчальному закладі, взяв участь у конкурсі художньої самодіяльності, де посів І місце. Серед оваднівських пенсіонерів є достатньо бажаючих отримувати нові знання, тож піднімається питання створення Університету ІІІ віку і в цьому селі.
Юрій Кравчук, начальник управління агропромислового розвитку, поінформував, що на полях продовжують копати цукровий буряк і почали збирати кукурудзу. Наталія Василець віддала розпорядження заздалегідь розпочати підготовку до участі в обласних заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Керівник центру соціальних служб для сім’ї і молоді Альона Пальонка анонсувала проведення профілактичних заходів в Устилузькій ЗОШ з дітьми, які систематично порушують дисципліну.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі