Вулицю Ковельську відроджує підприємство «АМіЛа»

15 грудня 1997 року в смт Турійськ з невеликої станції технічного обслуговування автомобілів з нечисельним штатом робітників розпочало свою діяльність підприємство «АМіЛа». Протягом досить короткого періоду воно активно розширювало сферу діяльності. Першими успішними кроками стало оброблення деревини. Із часом  розпочали виробництво дерев’яних будівельних конструкцій та столярних виробів. Поступово зміцнювалася матеріально-технічна база. Із 2010 року підприємство започаткувало будівельну діяльність: спочатку зведення  дерев’яних будинків з бруса, потім загальне будівництво та послуги, а тоді ремонт, реконструкцію та будівництво автомобільних доріг. На сьогодні це і є основними  видами діяльності підприємства.
ТзОВ «АМіЛа» для виконання робіт має висококваліфікованих працівників (більше 150 людей) та потужну матеріально-технічну базу, що складається з виробничих приміщень, складів, автопарку, спецтехніки, заводу з виробництва асфальтобетону. За успішне виконання робіт, пов’язаних із загальним будівництвом та будівництвом і ремонтом автомобільних доріг, персонал товариства було нагороджено Почесними грамотами Волинської обласної державної адміністрації та служби автомобільних доріг у Волинській області. У своїй діяльності фірма намагається збалансувати інтереси всіх зацікавлених сторін: споживачів, партнерів, персоналу, суспільства.
Саме ТзОВ «АМіЛа» нині виконує значний обсяг робіт на вулиці Ковельській у нашому місті. Це встановлення бордюрів, заміна асфальтового покриття, оновлення тротуарів тощо. Нині бригада, підпорядкована підприємству, реконструює ділянку вулиці між поворотами на вулиці Шевченка та Драгоманова. Активно триває робота з укладання бордюрів. Працівники підприємства прагнуть зробити наше місто гарним і затишним.

Розділ новин: 

Коментарі