Володимирчани сиділи без тепла через сусідів

f1394f1-batareyaУ місті Володимир-Волинський жителі будинку самовільно втрутилися в систему опалення, чим спричинили значні проблеми з теплопостачанням у будинку.
Про це йдеться на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”, – інформує Княжий град.
Відповідно до розпорядження міського голови було створено комісію з представниками міської ради та був обстежений будинок № 142 по вулиці Ковельській, де в одній із квартир було зафіксовано встановлення радіатора тепла на балконі та облаштування підігріву підлоги.
Будь-яке втручання в систему опалення ПОГІРШУЄ РОБОТУ СИСТЕМИ ЗАГАЛОМ.
Нагадуємо, що надавач послуги – КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», – згідно меж розмежування, подає теплоносій належної температури до зовнішньої стіни житлового будинку.
Хочемо також наголосити, що КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» не несе відповідальності за те, що мешканці будинків самовільно втручаються у внутрішньо-будинкову систему опалення та гарячого водопостачання.
З метою якісного надання послуги теплопостачання просимо ОСББ, ЖБК та Управляючу житлову компанію звернути увагу, на те, що робиться у будинках та приймати відповідні міри, також вчасно готувати внутрішньо-будинкові мережі згідно правил підготовки житлового господарства до опалювального періоду .

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>