Володимирчан просять розрахуватися за тепло

o_1dhlitdld1o4l1gjcaev8ri1u964mВчасна оплата споживачами отриманих від КП «Володимира-Волинськтеплоенерго» послуг дасть змогу підприємству розраховуватися за енергоносії та надавати послуги відповідної якості згідно умов договору.
Сплачувати за централізоване опалення і гарячу воду необхідно повністю і до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим, повідомляє ВолодимирМедіа.
Можливість підприємства якісно провести підготовку до опалювального періоду та стабільно надавати послуги вже зараз залежить від сумлінності споживачів і їх відповідального ставлення до питань розрахунків за отримані послуги.
Якщо ж споживач не поспішає оплачувати рахунки у терміни, передбачені чинним законодавством та договором, і накопичує борги, він за поданням підприємства втрачає право на допомогу від держави на сплату комунальних послуг у вигляді субсидії. До того ж підприємство змушене звертатися до суду для примусового стягнення заборгованості, що тягне за собою додаткові фінансові навантаження на боржника у вигляді пені та судового збору.
Також до боржників застосовується тимчасова заборона виїзду за кордон, що передбачено Законом України «Про виконавче провадження».

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>