Володимир-Волинська фракція «УКРОП» звітувала про свою роботу

29 жовтня відбувся звіт депутатів міської ради сьомого скликання від партії «Українське об’єднання  патріотів – «УКРОП». Про свою депутатську діяльність звітували Сергій Радкевич, голова Володимир-Волинської міської партійної організації, Валерій Олексюк, Сергій Сьомак та Світлана Федонюк. Депутати від «УКРОПу» відповідно працюють у різних комісіях. Сергій Радкевич обраний до комісії з питань містобудування та житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергозбереження та земельних відносин. В комісії з питань соціального захисту населення та у справах учасників бойових дій і членів їхніх сімей працюють Сергій Сьомак та Валерій Олексюк. Світлана Федонюк задіяна в комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, комунікацій та міжнародного співробітництва. Сергій Радкевич у своєму звіті зазначив, що як правознавець в офісі партії «УКРОП» надавав безкоштовну юридичну допомогу у підготовці правових документів, позовів до суду тощо. З метою раціонального використання бюджетних коштів неодноразово проявляв ініціативу щодо прийняття низки звернень, в результаті яких було запропоновано зменшити видатки за рахунок впровадження сучасного енергозбереження. За пропозицією депутатів від «УКРОПу» відбулася часткова заміна автономного опалення адмінприміщень. Як експеримент було запропоновано обладнати  ДНЗ №8 «Вишиванка» сонячними колекторами для підігріву води та опалення. Сергій Радкевич особисто брав участь у роботі групи, яка вивчала питання фінансування та оплати праці тренерів ФТК «Спартак»
У центрі уваги депутатів від «УКРОПу» була програма «Безпечне місто», впровадження якої дало змогу облаштувати пішохідні переходи сучасними приладами освітлення поруч з навчальними закладами міста, а також впорядкування новими знаками вулиць міста відповідно до вимог правил дорожнього руху.
До здобутків депутатів від «УКРОПу» слід віднести і створення вуличних комітетів на вулицях Софії Ковалевської, Київській, Лотоцького та інших, що дало можливість створити документацію для ремонту доріг на цих вулицях. Обранці не раз відгукувалися на прохання громадян щодо ремонту осель, присадибних забудов.
Не забували «укропівці» про дозвілля своїх земляків, про розвиток культури та спорту в місті. З ініціативи депутата Валерія Олексюка облаштовано трекову трасу для показових виступів на баггі, кросових мотоциклах та квадрациклах. Завдяки зверненню Світлани Федонюк розпочатий процес облаштування бігових доріжок на стадіоні «Спартак».
Депутати від «УКРОПу» підняли питання про недопустимість перенесення скульптури князів Данила та Василька, автором якої є почесна громадянка Володимира-Волинського Теодозія Бриж.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі