«Вінок з барвінку» побував на святковому дійстві Трьох Культур у Польщі

«Вінок з барвінку» побував на святковому дійстві Трьох Культур у Польщі
«Вінок з барвінку» побував на святковому дійстві Трьох Культур у Польщі

1 липня, на запрошення гміни-партнера Войславіце республіки Польща, делегація від Павлівщини у складі керуючої справами виконавчого комітету Павлівської сільської ради Олени Гусар, головного спеціаліста гуманітарного відділу Олени Шумик та народного вокального колективу «Вінок з барвінку» клубу с. Радовичі (керівник – Зоя Гурська), взяли участь у другому  святковому дійстві  Трьох Культур, що відбулося на торговій площі в Войславіце. Про це повідомили на сайті Павлівської громади.
Протягом свята око глядачів тішили різноманітні заходи, майстер-класи, виставки місцевих майстрів, смаколиків тощо.
Слід відмітити, що українського духу дійству додавали наші блакитно-жовті кольори. Вони були присутні всюди: в елементах творчих робіт, костюмах Павлівськогонародного колективу, солодощах. Приємним сюрпризом стало те, що аматорські колективи з Польщі та інших культур, теж виконували українські народні пісенні твори.
Пісні у виконанні «Вінка з барвінку» проймали до глибини душі. Коли співали «Червону калину» чи «Боже, Україну збережи» то глядачі не стримували сліз.
Українська пісня – це той найцінніший духовний скарб, без якого неможливо уявити нашу країну. Саме гурт береже це надбання, переспівує, пише свої твори, пропагує народну музику. А сьогодні українська пісня зазвучала з новою силою, стала ще більш популярною. Вона єднає людей, додає їм впевненості, сили духу, підбадьорює.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: