Відбувся конкурс “Студент VS Викладач”

До конкурсуНапередодні Міжнародного дня студента, 13 листопада, у культурно-мистецькому центрі міста відбувся конкурс «Студент VS Викладач». Про це проінформували на сайті Володимр-Волинської міської ради.
Зал зібрав велику кількість студентів, всі були активними уболівальниками своїх команд. Участь у конкурсі за команду «Викладачів» взяли Андрій Гаврилюк та Ольга Подворнюк (Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Кримського), Наталія Глазиріна та Сергій Хомяк (Володимир-Волинський агротехнічний коледж), Тетяна Сєргеєва та Денис Зінь (Володимир-Волинське вищу професійне училище).
За команду «Студентів» змагались Лілія Жур та Анна Ковальська (Володимир-Волинське вищу професійне училище), Марія Столярук та Іван Крук (Володимир-Волинський агротехнічний коледж), Катерина Міщан та Роман Драголюк (Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Кримського).
Обидві команди були креативні та винахідливі, однак за результатами конкурсу перемога дісталась «Викладачам». А щоб учасники змагань мали можливість перепочити, на сцені для них і гостей співали Ліна Ткачук та Аліна Смірнова, танцювали Ярина Шуляр і Роман Боярчук.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>