Відбувся фестиваль «Повір у себе»

t_1_povir-u-sebe-2У Володимирі-Волинському, у спорткомплексі «Олімп», 2 грудня відбувся міський фестиваль «Повір у себе», присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю.
У заході взяли участь 20 осіб, – інформують у МЦФЗН “Спорт для всіх“.
Кожен з учасників зміг себе спробувати у п’яти видах програми: кидок в баскетбольне кільце на влучність, дартс, збивання кеглів, стрибок в довжину з місця, піднімання тулуба з положення лежачи.
В результаті, серед хлопців Юрій Мартинюк найбільше влучив у кільце, Роман Пархомук найбільше набрав очок у дартсі, Ілля Подзізей найбільше підняв тулуб, найкраще стрибнув з місця Назар Ношкалюк, а збивав кеглі – Іван Лучинець. Серед дівчаток найкраще піднімала тулуб Анастасія Горейко, кидала дартс Ірина Кальнюк, збивали кеглі Анна Ткаченко та Аліна Михалечко..
Усі учасники фестивалю були відзначені грамотами , медалями та солодкими призами управління освіти молоді та спорту та МЦФЗН «Спорт для всіх».

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>