Відбудеться паломництво до святинь Грузії

з віроюПаломницька поїздка з Володимира-Волинського до Грузії планується на 13-19 березня.
Про це інформує Паломницький центр Володимир-Волинської єпархії ПЦУ «Апостол» у фейсбуці. Також у дописі подається спогад про Грузію керівника паломницького центру Наталії Дунай.
«… Коли планували тур до Грузії, багато опрацьовувалось матеріалу. Вздовж і поперек читались книги, статті і я, як губка, набиралась інформації і зближувалась з тією країною все більше. Забирала в полон подвиги і надбання її народу. Той могутній і незламний дух. Та казкова природа. У всьому, навіть в повітрі, – СИЛА ВІРИ!
Все, що ми відвідали, мало зміст, яким наповнювалось наше серце, все зібрано і привезено додому, все розкладено на полицях нашої пам’яті, і піде з нами ж у вічність. Знаю точно, що те незриме, привезене в серцях, зробило нас кращими, добрішими, мудрішими, змістовнішими.
Люблю Грузію не тільки за її природу, не тільки за те, що літаю там, люблю за людей, яких вона народила. Світу з тих гір було явлено талант Ніко Піросмані. Там народився і відкривається в служінні та в талантах своїх унікальна людина – патріарх Грузії Ілля II. Там проповідувала свята і рівноапостольна Ніно. Там жив і молився наставник Грузії у вірі християнській, приклад смирення – знаменитий Давид Гереджійський. Саме грузинська земля чула молитви неймовірного старця Габріеля Ургібадзе, біля якого було зцілено так багато людей. Там змістовно жила цариця Тамара, яка залишила багато важливих для християн пам’яток.
Постать, що вразила мене, «пронизавши всю муршками», – Серафим Біт Харібі (асирійський монах, унікальна особистість, голос янгола, спів душі – не підібрати слів, щоб описати цей пісенний транс)… Саме голос отця Серафима звучить у відеоролику про Грузію».

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>